Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Bundhaya Villas

Tajlandia – Koh Lipe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nieskażona jeszcze masową turystyką wysepka oferuje zakwaterowanie w czterogwiazdkowym, spokojnym hotelu z romantyczną atmosferą, którą tworzy się tutaj specjalnie z myślą o parach. W hotelu zaprojektowano kilka typów apartamentów, z czego większość skierowana jest do świeżo upieczonych nowożeńców, którzy pragną spędzić niezapomnianą podróż poślubną w wysokim standardzie i w zachwycającym otoczeniu.

Każdy apartament jest klimatyzowany i posiada prywatny balkon lub taras z wygodnymi leżakami, stołem i krzesłami, przy których można raczyć się pysznymi śniadaniami i świeżo mieloną kawą z widokiem na tropikalny ogród lub Morze Andamańskie. Ponadto na terenie całego obiektu jest bezprzewodowy dostępu do Internetu.

Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen, punkt masażu, taras wypoczynkowy, sauna oraz biuro informacji turystycznej. W niektórych pokojach znajdują się również półotwarte łazienki bez dachu, umożliwiające relaksujące kąpiele pod gwiazdami. Z niektórych łazienek, prosto z dużej, wygodnej wanny podziwiać można krajobraz morski.DLACZEGO POLECAMY

  • Idealne miejsce dla nowożeńców z największą dbałością dostosowane do niezapomnianych podróży poślubnych
  • Wysoki standard willi z widokiem na morze, przestronne i jasne wnętrza, łazienki z wannami, z których podziwiać można zapierający dech w piersiach krajobraz


Zwiń
Galeria

4* hotel położony na wyspie Koh Lipe. Romantyczna atmosfera, przestronne pokoje i niezapomniany widok na turkus wody Morza Andamańskiego.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować