Czym jest exclusive

EXCLUSIVE to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów, którzy lubią podróżować w bardzo wysokim standardzie. Luksusowe wakacje w dalekiej egzotyce to nasza specjalność. Eksluzywne podróże przygotowywane są z dużą starannością tak, aby spełnić najśmielsze oczekiwania osób, które nam zaufają i powierzą swoje marzenia. W tej ofercie znajdziecie wyjątkowe hotele w skali światowej, które same w sobie mogłyby być celem podróży. Wszystkie z nich posiadają swój charakter, są kameralne, pięknie położone i i urządzone z wielkim smakiem. Luksusowe wycieczki z Planet Escape to czysta kwintesencja luksusu w najlepszym wydaniu.

topowe destynacje:

Tanzania i Zanzibar

Migracja dzikich zwierząt na Serengeti, plaże o białym piasku i nieprawdopodobne kolory wody na Zanzibarze. Wszystko w iście królewskim standardzie.

Zobacz

Malediwy

Dziewicze plaże, soczysta zieleń palm. Dodajmy do tego przejrzystą wodę, piasek delikatny niczym mąka, rajskie otoczenie, a spędzisz na Malediwach najlepszy urlop w historii!

Zobacz

Wietnam

Kolonialny szyk, wielkomiejska energia, nadmorskie zapierające dech w piersiach urwiska, niknące w chmurach tarasy ryżowe i tropikalne rajskie wyspy.

Zobacz

Sri Lanka

Zielony interior Sri Lanki, mistyczne miejsca kultu, dziewicze plaże z kołyszącymi się nad nimi palmami. Dodajmy do tego noclegi w kolonialnych perełkach, a wyjdą wakacje marzeń.

Zobacz

Indonezja

Uszyj na swoją miarę wymarzone wakacje w Indonezji! Poznaj wyjątkową kulturę Bali, odkryj niesamowite zwyczaje mieszkańców dzikiej Sumby, odpocznij na najpiękniejszych plażach i zamieszkaj w najlepszych hotelach świata!

Zobacz

Tajlandia

Wakacje w Tajlandii to przede wszystkim rajskie plaże, krystaliczna woda, ekskluzywne hotele, niesamowita kultura i uśmiechnięci ludzie! Do tego kuchnia bogata w smaki i zapachy, o jakich Ci się nie śniło!

Zobacz

Seszele

Ciągnące się w nieskończoność plaże, błękitna woda obmywająca delikatny piasek, urokliwe skały ogrzewane promieniami słońca i palmy, które kołyszą się na wietrze. Seszele to kwintesencja rajskich i ekskluzywnych wakacji!

Zobacz

Polinezja Francuska

Jedno z miejsc na ziemi wprost stworzonych do luksusowych wakacji! Szafirowo-turkusowe morze, plaże z delikatnym piaskiem, przepiękna rafa koralowa oraz Bora Bora z ekskluzywnymi domkami na wodzie. Urzeczywistnienie raju!

Zobacz

Indie

Kolorowe sari, marmurowe pałace, Taj Mahal, bollywoodzka muzyka przyprawią Cię o zawrót głowy! Do tego zapach przypraw, potraw i herbaty masala, tworzy mieszankę aromatów, których nie da się zapomnieć!

Zobacz

Japonia

Kraj Kwitnącej Wiśni, gejsz, origami, malowniczych zamków, pachnących ogrodów i nowoczesności. Miejsce, w którym wszystko jest inne - kultura, filozofia, praca i zabawa. Wybierz się w podróż do Japonii, a przekonasz się o jej wyjątkowości!

Zobacz

Mauritius

Mauritius to mały skrawek raju na Oceanie Indyjskim. Oferuje wszystko, co można sobie wymarzyć – malownicze góry, intrygujące miasteczka, roześmianych i przyjaznych mieszkańców, a do tego niekończące się plaże z sypkim białym piaskiem i lazurową wodą!

Zobacz

Fidżi

W samym sercu Oceanu Spokojnego leży kilka setek tropikalnych wysp i wysepek, na których mieszkają najszczęśliwsi ludzie na Ziemi. Odkryj fascynujący świat rafy koralowej, pełen zaskakujących kształtów i kolorów, wypocznij na najpiękniejszych fidżyjskich plażach i zobacz jak żyją rdzenni mieszkańcy wysp!

Zobacz