Destynacja: Wszystkie
Rodzaj: wszystkie
Typ: wszystkie
Termin: wszystkie miesiące

Proponowane oferty

Sortuj

Wioski i najpiękniejsze plaże Sardynii

Od 5 800 zł / os. 8 dni z przelotem
Zwiedzanie i wypoczynek
Włochy — Sardynia, Costa Smeralda

Wycieczkę na Sardynię zacznijcie od wizyty w jej gorącym sercu: sardyńska wieś to miejsce, gdzie czas płynie leniwie, jakby zatrzymał się przed wiekami, a tutejsi mieszkańcy żyją zgodnie z rytmem natury, pielęgnując barwne tradycje i zwyczaje. Potem: przeskok! Szmaragdowe Wybrzeże, z morzem, którego kolor idzie w zawody jedynie z barwą nieba w najpiękniejszy dzień, wspaniałymi plażami, wonną roślinnością i miłą dla oka architekturą sprawi, że Wasze wakacje na Sardynii, wyspie zagubionej na morzu pomiędzy Europą a Afryką, będziecie wspominać długo po powrocie.

  • Odkryj dzikie, ukryte w sercu Sardynii regiony
  • Poznaj kultywowane niezmiennie od wieków tradycje i zwyczaje
...

Portugalskie perełki – Lizbona i Algarve

Od 5 700 zł / os. 8 dni z przelotem
Zwiedzanie i wypoczynek
Portugalia — Lizbona, Algarve

Południowe wybrzeże Portugalii szczyci się wspaniałymi złocistymi plażami, oprawionymi przez majestatyczne klify, imponujące łuki skalne i groty. Po jego szerokich plażach można spacerować bez końca, a ocean oferuje nieskończone możliwość uprawiania sportów wodnych. Doskonałym uzupełnieniem wakacji w Portugalii będzie zwiedzanie Lizbony: zagubcie się w romantycznej dzielnicy Alfama, zwiedzajcie miasto kultowym żółtym tramwajem, delektujcie się widokami… i śródziemnomorską kuchnią!

  • Spędź romantyczny weekend w Lizbonie spacerując po jej urokliwych zaułkach
  • Zasmakuj w portugalskiej kuchni, rozpieszczaj podniebienie deserami i znakomitym winem
...

Malta i Gozo – w poszukiwaniu słońca

Od 5 300 zł / os. 8 dni z przelotem
Zwiedzanie i wypoczynek
Malta — Malta, Gozo

Muskana falami Morza Śródziemnego słoneczna Malta zaprezentuje Wam wszelkie odmiany błękitu kontrastujące z bielą rozgrzanych kamienistych plaż… Z racji swej niewielkiej powierzchni jest idealnym miejscem do połączenia aktywnego wypoczynku z relaksującym plażowaniem. Dzień spędzony na odkrywaniu wyspiarskich atrakcji (a jest ich wiele!) najlepiej zakończyć nastrojowym spacerem, podziwianiem zachodów słońca i szklaneczką chłodnego, lokalnego Cisk. Wakacje na Malcie to prawdziwa skarbnica przyjemności!

  • Zwiedź najmniejszą stolicę świata z bogactwem zabytków i XVI-wiecznymi murami bastionowymi
  • Skosztuj lokalnej kuchni
...

Stylowe Capri i malownicze Amalfi

Od 6 900 zł / os. 8 dni z przelotem
Zwiedzanie i wypoczynek
Włochy — Capri, Amalfi

Cesarsko-celebrycka Capri i olśniewające Wybrzeże Amalfitańskie – przed Wami najwspanialsze zakątki nadmorskich Włoch! Białe domki oplecione kaskadami wielobarwnych kwiatów, odbijające się zalotnie w błękicie Morza Śródziemnego, dramatyczne, skaliste klify, malownicze plaże i zaciszne laguny… Wakacje we Włoszech to też relaks nad basenem, smaki, na które nie można pozostać obojętnym, wyborne trunki, zabawa do rana i wszechobecne słońce!

  • Zachwyć się wyspą, którą kochali rzymscy cesarze
  • Wypatruj sław na plażach Capri
...
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować