Destynacja: Wszystkie
Typ: wszystkie
Termin: wszystkie miesiące

Proponowane oferty

Sortuj

W królestwie czarnych faraonów

Od 12 500 zł
Sudan — Chartum, Old Dongola, Karima, Jebel Barkal, El Kurru, Meroe, Mussawarat, Naqa

Wyrusz z nami w podróż po fascynującym, pełnym tajemnic starożytności Sudanie! Czekają tu na Ciebie niesamowite pustynne krajobrazy, unikatowa kultura, wirujący w mistycznym tańcu derwisze, a przede wszystkim – kilka tysiącleci historii i wspomnienie o niezwykłej potędze tego dawnego imperium. Podczas wycieczki do Sudanu, spacerując w cieniu rozrzuconych po Pustyni Nubijskiej piramid Meroe dowiesz się, dlaczego kraj ten nazywany jest królestwem czarnych faraonów.

  • Odwiedź starożytne piramidy Meroe z czasów faraonów nubijskich
  • Zrób zakupy na suku w Chartumie, jednym z największych w Afryce
...

W gościach u Fenicjan

Od 5200 zł
Liban — Bejrut, Dolina Kadisha, Batrun

Liban to wyjątkowo przyjazny kraj, oferujący niewiarygodną różnorodność krajobrazów i kultur. Od kosmopolitycznego i pulsującego życiem Bejrutu, przez cuda świata starożytnego w Byblos czy Baalbek, bogactwo świata natury z lasami cedrowymi na czele, klimat orientu i piękne plaże, aż po niezapomniane wrażenia kulinarne i pobyt w nietuzinkowych, butikowych pensjonatach, odzwierciedlających wyjątkowy libański styl i wyrafinowanie. To wszystko i jeszcze więcej, czeka na Was podczas niezapomnianej wycieczki po Libanie!

  • Doświadcz libańskiej gościnności dzięki pobytowi w butikowych pensjonatach i kwaterach
  • Ucztuj i baw się do rana w dzielnicach bohemy w Bejrucie
...

Jordania w pigułce

Od 5900 zł
Jordania — Petra, Wadi Rum, Morze Martwe

Jordania to miejsce, gdzie słońce przez okrągły rok opromienia unikatowe zabytki, piaszczyste pustkowia i wspaniałą przyrodę. Majestatyczna Petra, starożytne petroglify na pustkowiu Wadi Rum, cenne minerały i niesamowity krajobraz Morza Martwego: ten niewielki, a równocześnie pełen bezcennych skarbów kraj roztacza przed Wami tęczowy wachlarz wrażeń! Zapraszamy na wakacje w Jordanii!

  • Zachwyć się maestrią architektów starożytnej Petry
  • Podziwiaj gwiazdy nad pustynią Wadi Rum
...

Tajlandia na lato - Koh Phangan & Koh Samui

Od 7200 zł
Tajlandia — Bangkok, Koh Phangan, Koh Samui

Zapraszamy na wakacje w Tajlandii, na wyspy Koh Samui i Koh Phangan! Idylliczny krajobraz Koh Samui, zwanej „wyspą kokosowych drzew”, to ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, łagodnie kołyszące się palmy i pełne uroku wioski, zaś egzotyczna Koh Phangan kusi sielską atmosferą i radością nieskrępowanej zabawy podczas comiesięcznych Full Moon Parties. Gotowi na fantastyczny relaks w wyspiarskiej sielance?

  • Zobacz największe atrakcje Bangkoku – Wielki Pałac Królewski, Wat Pho, kolorowe targi, lub po prostu wybierz się w rejs po kanałach Thonburi i zobacz miasto z innej perspektywy
  • Daj się zaskoczyć dwóm odmiennym obliczom idyllicznych tajskich wysepek - Koh Samui & Koh Phangan
...
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować