1. Dlaczego z nami?

1. Dlaczego z nami?

Nasza oferta przeznaczona jest dla ludzi, którzy wyrośli z masowej turystyki – my preferujemy bungalowy w wysokim standardzie, zatopione wśród kokosowych palm zamiast betonowych molochów. Oferujemy wyjazdy do najpiękniejszych i najbardziej idyllicznych miejsc na Ziemi, gdzie nigdy nie docierają zorganizowane grupy turystów.

Zwiń
2. Co odróżnia nas od typowych biur turystycznych

2. Co odróżnia nas od typowych biur turystycznych

Hm… w zasadzie wszystko.

  1. Nasze wyjazdy są “szyte na miarę”, plan każdego wyjazdu ustalamy indywidulanie z Tobą i tworzymy  plan specjalnie dla Ciebie, według tego, jak wymarzyłeś sobie idealne wakacje. Masz ochotę zacząć od małej tropikalnej wyspy typu Robinson Crusoe, potem pojechać na kolejną, gdzie można poimprezować na Full Moon Party na plaży, a na koniec zaliczyć trekking na słoniach w dżungli? Szycie wyjazdów na miarę to nasza specjalność ;-)
  2. Z nami nie będziesz musiał dostosowywać się do dyktatu grupy- jedziesz sam, a na miejscu indywidulanie zajmować się Tobą będą nasi przedstawiciele.
  3. NIGDY nie wyślemy Cię do bezpłciowego, cementowego turystycznego getta. Preferujemy eleganckie wille na rajskich plażach blisko natury.
  4. Kładziemy nacisk na prawdziwe poznanie krajów, również przez kuchnię – nie oferujemy “kurortowych bufetów” z frytkami, europejskimi stekami i kremówkami, które tak kochają turyści wyjazdów all inclusive – zamiast tego dajemy dokładne wskazówki i mapki jak dotrzeć do wspaniałych,  wypróbowanych przez nas lokalnych restauracyjek, gdzie pani Nguyen w Hanoi robi przepyszną wietnamska zupę z kurczaka, a pani Gupta niebiańskie krewetki w sosie kokosowym na Goa ;-)

Zwiń
3. Czy jedzie z nami pilot?

3. Czy jedzie z nami pilot?

Nie. Według nas nie ma nic gorszego niż bycie trzymanym cały czas za rękę i ograniczanie swobody podczas podróży. My oferujemy optymalne rozwiązanie:

  1. Nasz przedstawiciel odbierze Was z lotniska na miejscu, udzieli wskazówek i pomoże w przejeździe do kolejnej miejscówki oraz będzie dostępny gdyby coś się stało. Z drugiej strony będziecie mieli swobodę w organizacji swojego dnia w sposób, na jaki macie ochotę.
  2. Do każdego wyjazdu opracowujemy indywidualny przewodnik Escape Book, który zastępuje żywego pilota machającego flagą w celu zebrania grupy. W nim znajdziecie szczegółowe informacje, mapy i komentarze dotyczące tego, gdzie można zjeść najlepsze curry, jak dotrzeć do ukrytego w dżungli wodospadu i co warto zobaczyć.

Zwiń
4. W jaki sposób działamy krok po kroku

4. W jaki sposób działamy krok po kroku

  1. Kontaktujesz się z nami mailem lub telefonicznie, ustalamy priorytety Twojego wyjazdu – tzn. ilość wysepek, wybranie miejsc blisko atrakcji bądź spokojnych i schowanych w tropikalnej dżungli, czy masz ochotę zrobić kurs nurkowy lub tajskiego gotowania, itp.
  2. Opracowujemy plan Twojej podróży i rezerwujemy Twój przelot samolotem rejsowym, zakwaterowanie i transfery.
  3. Po akceptacji (i ewentualnych modyfikacjach) naszego planu, podpisujesz umowę znajdującą się na stronie, wpłacasz należność na nasze konto, a my wykupujemy Twój bilet lotniczy i dokonujemy ostatecznych rezerwacji zakwaterowania i transferów.
  4. Opracowujemy i wysyłamy Ci Escape Box zawierający Escape Book, czyli nasz samodzielnie napisany przewodnik z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi Twojej podróży. Dodatkowo znajdziecie tam bilety, vouchery i niespodziankę.

Zwiń
5. Dlaczego z nami nie jest drogo?

5. Dlaczego z nami nie jest drogo?

Po pierwsze wszystkie hotele, do których wysyłamy naszych klientów odwiedziliśmy osobiście i mamy wynegocjowane duże zniżki. Po drugie, jesteśmy mistrzami w wyszukiwaniu promocji lotniczych, dzięki czemu wykupimy Wam najlepsze bilety. Wszystko to oznacza, że jeżeli chcielibyście zorganizować sobie identyczną podróż sami – wyjdzie po prostu drożej.

Zwiń
6. Co z wizami, szczepieniami, itp?

6. Co z wizami, szczepieniami, itp?

Po wykupieniu u nas podróży prześlemy Wam pakiet przedwyjazdowy, w którym znajdziecie wszelkie informacje na temat wymogów wizowych, niezbędnych szczepień, a nawet rodzajów wtyczek do gniazdek. Dodatkowo, mniej więcej 2 tygodnie przed wylotem otrzymacie kurierem tzw. Escape Box zawierający Escape Book, czyli nasz samodzielnie napisany przewodnik z dokładnymi wskazówkami dotyczącymi Waszej podróży. Znajdziecie tam również bilety, vouchery i niespodziankę.

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować