NASZA BRAZYLIJSKA PRZYGODA 30.01-12.02! :o)

16.02.2019 / Iza / Krzysiek / Filip / Franek

Spędziliśmy cudowne 2 tygodnie w Brazylii i chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi doświadczeniami! Na naszej mapie podroży znalazło się boskie Rio, niesamowite wodospady i rzeka Iguazu, kolorowy Salvador i wspaniale chwile lenistwa i relaksu na wyspie Tinhare! Nasze wrażenia przekroczyły oczekiwania i to nie tylko za sprawa cudownych miejsc, które odwiedziliśmy, ale także dzięki świetnej organizacji, wspaniałym przewodnikom i super dobranym hotelom! To były niezapomniane wrażenia....i bardzo dziękujemy Pani Natalii i całej ekipie Planet Escape za spełnienie naszych podróżniczych marzeń!

Więcej zdjęć z Brazylii możecie znaleźć na moim INSTAGRAMIE:
https://www.instagram.com/izasmulska/

A na zdjęciu obok.....boskie Rio podziwiane z Glowy Cukru! :o)
Juz planujemy kolejne wyprawy! :o)

Tajlandia

15.02.2019 / Tamás

W styczniu byliśmy z Planet Escape w Tajlandii, choć bardzo rzadko piszę opinię ( szczególnie pozytywną :) , jestem tyle winien, i chciałem podziękować ze świetną organizację. Hotele, domki super, transfery zawsze na czas. W naszej grupie było 6 dorosłych 5 dzieci , więc zależało nam na tym żeby jechać na sprawdzone, bezpieczne miejsce, szczególnie w Azji. I faktycznie przekonaliśmy się, że każde miejsce było sprawdzone przez PE. Cali, zdrowi, zadowoleni, polecam.

Tajlandia styczeń 2019

14.02.2019 / Ewa

Z biurem podróży Planet Escape pojechaliśmy po raz pierwszy, ale myślę że na pewno nie ostatni. Organizacja na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni przysłowiowy guzik. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przygotowania nas do podróży (wydrukowane specjalnie dla nas przewodniki-bezcenne),ludzie zajmujący się nami już w Tajlandii to cudowni, punktualni, opiekuńczy, serdeczni profesjonaliści, począwszy od kierowców przez przewodników po obsługę hotelową. Standard hoteli wysoki, przepiękne miejsca, których sami byśmy nie odkryli. Wyjazd z tym biurem (a podróżujemy dużo)zaliczam do najbardziej udanych. Oczywiście POLECAM !!! i dziękujemy za tyle niezapomnianych wrażeń.

Autentyczny Wietnam

04.02.2019

Bardzo dziękujemy za perfekcyjne zorganizowanie naszej wycieczki do Wietnamu (styczeń 2019). Wszystko było dopięte na ostatni guzik pod każdym względem. Hotele, atrakcje, lokalne wycieczki spełniły nasze oczekiwania. Porady, wskazówki, informacje z przygotowanego przez Was przewodnika były bardzo przydatne. Podczas wycieczki Wietnam wydawał nam się bardzo autentyczny i nieskomercjalizowany. Podczas części objazdowej program był intensywny, ale o to właśnie chodziło. Byliśmy z dziećmi od 1 do 14 lat i wszyscy (którzy potrafią już mówić :-)) byli jednego zdania, że wycieczka była super. Hotel Salinda podczas wypoczynku na wyspie okazał się fantastycznym wyborem.

Gratulacje dla całej ekipy Planet Escape, widać, że bardzo lubicie to, co robicie, i że robicie to z pasją. Kolejna wyprawa też będzie z Wami :-)

Wróciliśmy z podróży do Nowej Zelandii

27.01.2019 / Joanna / Marek / Karol

Wróciliśmy z podróży do Nowej Zelandii zachwyceni!!Zaplanowana przez Planet Escape trasa zwiedzania pozwoliła nam zobaczyć wiele ciekawych miejsc.Organizacja wyjazdu była perfekcyjna.Sam kraj zachwycił nas cudownymi krajobrazami,a wskazówki w wydrukowanym przez biuro przewodniku ułatwiły nam zwiedzanie.Dziękujemy bardzo za kolejny już wyjazd z Waszym biurem.

Nasza Australia

19.01.2019 / Aleksandra / Sylwia / Grzegorz / Darek

Brawo za organizację! Wszystko się udało - polecam wszystkim.

Widzisz 6 z 162 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować