Malediwy

22.11.2023 / Małgorzata

Za mną kolejny, doskonale zorganizowany przez Planet Escape wakacyjny wyjazd – tym razem na Malediwy. Poprzednio byłam z tym Biurem w Japonii, w Meksyku oraz w Kerali i na Andamanach. Wcześniejsze wyjazdy związane były ze zwiedzaniem, a teraz pozwoliłam sobie na całkowite lenistwo na jednej z rajskich wysepek Malediwów. Mieszkałam w ośrodku Grand Park Kodhipparu zlokalizowanym na Północnym Atolu Male, 20 minut rejsu łodzią motorową od lotniska. Po naprawdę błyskawicznym zakwaterowaniu – bez żadnego czekania w recepcji do godziny zameldowania, czyli do 14.00 – pozostało mi tylko cieszyć się kąpielami w ciepłej, szmaragdowej wodzie oceanu i obserwacją podwodnej i nadwodnej fauny. Cały pobyt zorganizowała nam Pani Natalia, której bardzo dziękuję za ogromną pomoc w problemach z powrotem do domu spowodowanych odwołaniem lotu. Pani Natalia po prostu ”uwielbia rozpieszczać swoich klientów” – tak jak napisała w swojej notce na stronie Planet Escape – czego doświadczyłam również w czasie podroży do Meksyku i do Południowych Indii połączonych z wypadem na Andamany. Gorąco polecam Biuro wszystkim, którzy chcą spędzić urlop bezproblemowo, skupiając się tylko na przyjemnościach, a nie na organizacji transportu czy zakwaterowania.

Podróż Wietnam Północny i Południowy

08.11.2023 / Monika

Planet Escape zapewniło nam niezapomniane wakacje w Wietnamie! Perfekcyjna organizacja, profesjonalizm i spersonalizowane podejście sprawiły, że nasza podróż była po prostu doskonała. Pan Marek z Planet Escape wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale także perfekcją w organizacji naszego wyjazdu. Każdy detal był dopracowany, a my czuliśmy się w pełni zaopiekowani od początku do końca.

Od chwili, gdy zwróciliśmy się do tego biura podróży, wiedzieliśmy, że trafiliśmy we właściwe miejsce. Nasze wakacje były spersonalizowane, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, i towarzyszyło nam uczucie pewności, że jesteśmy w dobrych rękach. Planet Escape pomogło nam poznać uroki Wietnamu w sposób, o jakim marzyliśmy. Od wyboru atrakcji do zakwaterowania, przewodników, połączeń lotniczych i lokalnych wskazówek – wszystko było idealnie zorganizowane.

To było niezapomniane doświadczenie, które nie tylko spełniło, ale przewyższyło nasze oczekiwania. Planet Escape stało się dla nas synonimem doskonałej obsługi i niezapomnianych wakacji. Gorąco polecamy Planet Escape każdemu, kto marzy o niesamowitej podróży z profesjonalistami w dziedzinie organizacji wakacji.

Tajlandia kwiecień 2023

14.04.2023 / Magda / Wojtek

Po raz pierwszy ( i nie ostatni) korzystaliśmy z usług Planet Escape i jesteśmy zachwyceni. Wycieczka zorganizowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni ;-)

SRI LANKA 14.01–29.01 2023

21.02.2023 / Maciej / Kasia / Rafał / Wiola

Cała wyprawa przygotowana perfekcyjnie, wszystko w najdrobniejszych szczegółach było dograne. Pan Aleksander wszystko przygotował perfekcyjnie. Przepiękna wyspa, codziennie coś innego. Możliwość zmian w programie w zależności od tego, co chcieliśmy zobaczyć . Nasz przewodnik Milan cały czas był do naszej dyspozycji na objeździe po Sri Lance. Bardzo dziękuję za organizację Planet Escape wyprawy na Sri Lankę, już myślę o następnej wyprawie z Planet Escape.

Krańce świata

20.02.2023 / Agnieszka

Z Planet Escape trzy razy wybraliśmy się na krańce świata. Zawsze w punkt, zawsze zaglądając tam, gdzie przeciętny turysta nie dotrze, każdą podróż wycisnęliśmy, jak cytrynę. Pan Przemek spełni życzenia najbardziej wymagających. Szczerze polecam!

Tajlandia moc wrażeń

14.12.2022 / Iwona / Jarek

Napiszę tylko tyle - jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy dasz radę w tak daleką podróż samemu się wybrać, a masz ponad 50 lat, to z tym biurem nie ma problemu. Pani Małgosia tak dobrała dla nas całą wycieczkę, że w żadnym momencie – a przeprowadzaliśmy się 6 razy z hotelu do hotelu – nie byliśmy zostawieni bez opieki, a poza tym obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z oferty PLANET ESCAPE!

Widzisz 6 z 206 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować