Tajlandia kwiecień 2023

14.04.2023 / Magda / Wojtek

Po raz pierwszy ( i nie ostatni) korzystaliśmy z usług Planet Escape i jesteśmy zachwyceni. Wycieczka zorganizowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni ;-)

SRI LANKA 14.01–29.01 2023

21.02.2023 / Maciej / Kasia / Rafał / Wiola

Cała wyprawa przygotowana perfekcyjnie, wszystko w najdrobniejszych szczegółach było dograne. Pan Aleksander wszystko przygotował perfekcyjnie. Przepiękna wyspa, codziennie coś innego. Możliwość zmian w programie w zależności od tego, co chcieliśmy zobaczyć . Nasz przewodnik Milan cały czas był do naszej dyspozycji na objeździe po Sri Lance. Bardzo dziękuję za organizację Planet Escape wyprawy na Sri Lankę, już myślę o następnej wyprawie z Planet Escape.

Krańce świata

20.02.2023 / Agnieszka

Z Planet Escape trzy razy wybraliśmy się na krańce świata. Zawsze w punkt, zawsze zaglądając tam, gdzie przeciętny turysta nie dotrze, każdą podróż wycisnęliśmy, jak cytrynę. Pan Przemek spełni życzenia najbardziej wymagających. Szczerze polecam!

Tajlandia moc wrażeń

14.12.2022 / Iwona / Jarek

Napiszę tylko tyle - jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy dasz radę w tak daleką podróż samemu się wybrać, a masz ponad 50 lat, to z tym biurem nie ma problemu. Pani Małgosia tak dobrała dla nas całą wycieczkę, że w żadnym momencie – a przeprowadzaliśmy się 6 razy z hotelu do hotelu – nie byliśmy zostawieni bez opieki, a poza tym obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z oferty PLANET ESCAPE!

Wypad na Seszele – pierwszy i nie ostatni raz z PE

25.08.2022 / Adam

Świetna alternatywa dla ofert "masowych" biur podróży. Jeśli chcesz podróży szytych na miarę, a nie masz czasu lub ochoty na ich samodzielną organizację, propozycja PE jest dla Ciebie. Butikowe hotele, komfortowe przeloty, indywidualne doświadczenia – to ich domena. Korzystałem niedawno z organizacji wypadku na Seszele – nasz doradca był bardzo komunikatywny, dostępny, umiejący słychać o naszych potrzebach i oczekiwaniach, jednocześnie służąc mnóstwem cennych, szczegółowych wskazówek. Efekt – świetny wypoczynek bez żadnych zgrzytów. Polecam. Sam wrócę do nich przy kolejnym wypadzie.

Tajlandia – wypoczynek na Koh Phangan i zwiedzanie Bangkoku.

01.08.2022 / Ola / Marcin

NIGDY nie zwiedzilibyśmy tylu miejsc ani nie poczulibyśmy tego pięknego klimatu, gdybyśmy sami organizowali sobie pobyt! Świetna organizacja, bezstresowo, atrakcji tyle że w czasie 10-dniowego pobytu czuliśmy, jakbyśmy żyli tam miesiąc. Jeśli mieliśmy jakieś "ale" lub chcieliśmy zmienić jakiś plan zwiedzenia obiektów – nie było problemu! Myślę, że Planet Escape z Panem Marcinem na czele stanęło powyżej naszych oczekiwań! Dziękujemy za niezapomniane chwile oraz porady!

Widzisz 6 z 204 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować