Egipt wiosną

18.05.2021 / Beata / Jacek

Wszystkim tym, którzy kochają podróżować, zdecydowanie polecamy wyjazd do Egiptu w kwietniu! My zaczęliśmy naszą przygodę w Asuanie – mieście położonym nad przepięknym odcinkiem, tu wciąż krystalicznie czystego, Nilu. Po dwudniowym pobycie w luksusowym hotelu Movenpick, kąpielach w rzece i wizycie na miejskim targu przesiedliśmy się na tradycyjną łódź żaglową – felukę. To trzeba przeżyć! Ogromne pływające legowisko, które od czasu do czasu zamienia się w jadalnię, w której zaprzyjaźniony z nami pokładowy kucharz serwuje tradycyjne regionalne potrawy. Bajeczne widoki: bujna roślinność, ruiny starożytnych świątyń i grobowców, Nubijczycy podróżujący na osłach; nocowanie na dzikich plażach, wizyty w wioskach, ogniska do późnej nocy, rozmowy z kapitanem i jego majtkiem.... Kompletny chill-out:-) A po tak spędzonych kilku dniach powrót do cywilizacji w najlepszym wydaniu czyli znów hotel Movenpick, ale tym razem nad Morzem Czerwonym. Nie zawiedziecie się! Zbudowany w tradycyjnym egipskim stylu przy pięknej plaży z bezpośrednim dostępem do rafy koralowej oferuje wszystko, co my sobie wymarzyliśmy… Nurkowanie i przepyszne jedzenie… @ Panie Marcinie – dziękujemy, że przekonał nas Pan, iż Egipt ma do zaoferowania znacznie więcej niż średniej jakości zatłoczone hotele i za to, że nam tę wycieczkę wspaniale zorganizowaliście!

Grand Tour d'Egypte 30.04-9.05

18.05.2021 / Róża / Marcin

Ależ to był wyjazd!!! :)
Wybraliśmy się z Planet Escape w niewiarygodną podróż po Egipcie: od Aleksandrii, po Luksor, Asuan aż do Kairu. W 9 dniach zmieściliśmy wszystko i zwiedzanie zapierających dech w piersiach starożytnych zabytków i obserwację egipskiego, codziennego życia. To był niesamowity czas, cudownie zaplanowane wycieczki, przeróżniaste atrakcje i możliwość poznania fantastycznych ludzi (przewodnicy jednogłośnie skradli nasze serca) . Czuliśmy się wyjątkowo zaopiekowani, a czasem wręcz rozpieszczani!
Marcinie, dzięki za tak rewelacyjnie zaplanowaną podróż!!!! Teraz już nie ma wyjścia... będziemy wracać :)

Egipt – Wielkanoc 2021

16.04.2021 / Anna / Michał

Nie spodziewałam się, że wyjazd do Egiptu może być tak fenomenalny. Uważam, że jest to najlepszy czas na zwiedzanie takich perełek jak Luksor, gdzie w czasach przedcovidowych były tłumy turystów, a teraz można obejrzeć to miejsce w całej okazałości, gdyż turystów jest jak na lekarstwo. Wyjazd był bardzo dobrze zorganizowany, wszystko było na czas. Czuliśmy się wspaniale zaopiekowani na miejscu przez naszego przewodnika i kierowcę i przede wszystkim bezpiecznie. Hotele wybrane dla nas fantastyczne i z klimatem.
Polecamy Egipt – teraz najlepszy czas!

Kostaryka

17.03.2021 / Joanna / Marek

W Kostaryce byliśmy na przełomie lutego i marca. Różnorodność krajobrazów ,bogactwo fauny i flory zachwyciło nas. Swobodnie i bezpiecznie poruszaliśmy się samodzielnie po tym kraju. Wulkany, las chmurowy, gorące źródła i piękne plaże dają możliwość ciekawego i wspaniałego wypoczynku. Po raz kolejny biuro Planet Escape zorganizowało nam tę wyprawę bez zarzutu. Gorąco wszystkim polecamy i jeszcze raz dziękujemy.

Meksyk

10.02.2021 / Marta

Wspaniała wycieczka do Meksyku - przepiękne plaże, pyszne jedzenie, ciekawa kultura - możliwość złapania słońca w samym środku zimy oraz oddechu i dystansu w tym trudnym czasie. Bardzo polecam wszystkim szukającym miejsca na zimowe wakacje :)

Wietnam i Singapur

31.01.2021 / Mariusz

Kolejny bardzo fajny i udany wyjazd z Planet Escape. Wyjazd intensywny, ale nie męczący. Całkowicie zorganizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Rozpoczęliśmy od Hanoi z ciekawą wycieczką motocyklową po zaułkach dużego miasta ze street foodowymi przystankami. Potem bajeczna zatoka Ha Long i rejs bardzo przyjemnym statkiem z noclegiem. Zwiedziliśmy rybacką wioskę, zajrzeliśmy do jaskini, popływaliśmy kajakami, wzięliśmy udział w zajęciach Tai Chi. Odwiedziliśmy prześliczne Hoi An. Warto zostać tu dłużej. Urokliwe kolonialne budynki, pyszne jedzenie i przemili ludzie. Potem Sajgon i wyspa Phu Quoc z Chen Sea Resort. Boskie 4 dni luksusu. Na koniec ponownie Sajgon z Singapurem, który jest fenomenalny. Organizacja wyjazdu na bardzo wysokim poziomie. Wszystko na czas, gorąco polecamy i już planujemy kolejny wyjazd...

Widzisz 6 z 189 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować