Tajlandia moc wrażeń

14.12.2022 / Iwona / Jarek

Napiszę tylko tyle - jeśli się jeszcze zastanawiasz, czy dasz radę w tak daleką podróż samemu się wybrać, a masz ponad 50 lat, to z tym biurem nie ma problemu. Pani Małgosia tak dobrała dla nas całą wycieczkę, że w żadnym momencie – a przeprowadzaliśmy się 6 razy z hotelu do hotelu – nie byliśmy zostawieni bez opieki, a poza tym obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z oferty PLANET ESCAPE!

Wypad na Seszele – pierwszy i nie ostatni raz z PE

25.08.2022 / Adam

Świetna alternatywa dla ofert "masowych" biur podróży. Jeśli chcesz podróży szytych na miarę, a nie masz czasu lub ochoty na ich samodzielną organizację, propozycja PE jest dla Ciebie. Butikowe hotele, komfortowe przeloty, indywidualne doświadczenia – to ich domena. Korzystałem niedawno z organizacji wypadku na Seszele – nasz doradca był bardzo komunikatywny, dostępny, umiejący słychać o naszych potrzebach i oczekiwaniach, jednocześnie służąc mnóstwem cennych, szczegółowych wskazówek. Efekt – świetny wypoczynek bez żadnych zgrzytów. Polecam. Sam wrócę do nich przy kolejnym wypadzie.

Tajlandia – wypoczynek na Koh Phangan i zwiedzanie Bangkoku.

01.08.2022 / Ola / Marcin

NIGDY nie zwiedzilibyśmy tylu miejsc ani nie poczulibyśmy tego pięknego klimatu, gdybyśmy sami organizowali sobie pobyt! Świetna organizacja, bezstresowo, atrakcji tyle że w czasie 10-dniowego pobytu czuliśmy, jakbyśmy żyli tam miesiąc. Jeśli mieliśmy jakieś "ale" lub chcieliśmy zmienić jakiś plan zwiedzenia obiektów – nie było problemu! Myślę, że Planet Escape z Panem Marcinem na czele stanęło powyżej naszych oczekiwań! Dziękujemy za niezapomniane chwile oraz porady!

Brazylia

25.03.2022 / Ewelina / Bogna

Dotychczasowe podróże organizowałam samodzielnie ceniąc sobie swobodę, elastyczność i brak konieczności podporządkowania się do grupy. Sceptycznie podeszłam do planowania urlopu w Brazylii z pomocą biura podróży. Planet Escape rzeczywiście przygotowało nam podróż szytą na miarę. Pan Marcin już na etapie planowania wykazał się dużym zainteresowaniem, zrozumieniem, cierpliwością i elastycznością w kontakcie. Słuchając naszych potrzeb przygotował z nami plan 2,5-tygodniowego wyjazdu. Wyjazd z pewnością zaliczamy do udanych i niezapomnianych. Na każdym etapie byłyśmy zaopiekowane, szczególnie w miejscu, które nie jest uznawane za bezpieczne. Podczas wyjazdu miałyśmy 8 lotów, na każdy z nich był zapewniony transport. Wszyscy kierowcy i przewodnicy byli na czas, bardzo uprzejmi i kompetentni. Na szczególną pochwałę zasługuje także aplikacja z planem podróży, do której wielokrotnie zaglądałyśmy w trakcie pobytu (jest tam także mapka, która po pobraniu działa offline). Nie zmieniłybyśmy niczego w planie wyjazdu. Wszędzie było wystarczająco dużo czasu. Miałyśmy także w trakcie wyjazdu 3 lokalnych przewodników w różnych miejscach. Widać było, że nie są to przypadkowe wybory, szczególnie Pani z Rio de Janeiro. Zdecydowanie polecamy i dziękujemy za wspaniały wyjazd. Polecamy także takim niepokornym podróżnikom, jak my, którzy stronią od biur podróży - to jest inne ;)

Jordania

14.11.2021 / Hanna

Nasz październikowy wyjazd do Jordanii był bardzo udany. Dużo zobaczyliśmy i dowiedzieliśmy się o tym kraju, podróżując komfortowo i beztrosko, zaopiekowani przez świetnego przewodnika. Indywidualne zwiedzanie pozwala na spokojne cieszenie się zabytkami i przyrodą, będąc jednocześnie zwolnionym z zajmowania się organizacją rzeczy przyziemnych, jak hotele czy przemieszczanie się. Planet Escape w osobie Pani Natalii spisało się znakomicie. Dziękujemy!

Seszele — Mahe, Praslin, La Digue

07.09.2021 / Małgorzata

Dzięki Planet Escape, a szczególnie dzięki pani Natalii, spędziłyśmy wspaniałe wakacje na Seszelach. Zakochałyśmy się w tych rajskich wyspach od pierwszego wejrzenia, a dzięki bardzo dobrej organizacji mogłyśmy skupić się w pełni na korzystaniu z uroków i skarbów Seszeli. Zaangażowanie, udzielanie cennych wskazówek i informacji były bardzo pomocne. Zaproponowane przez Planet Escape hotele były dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Naszym zdaniem były to najlepsze miejscówki w tej kategorii noclegów, zarówno pod względem lokalizacji samego obiektu, jak i bardzo dobrej obsługi. To był nasz pierwszy wyjazd z Planet Escape, ale na pewno nie ostatni.

Widzisz 6 z 201 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować