Bali - Lombok

30.09.2018 / Wioletta / Tommy

To była nasza pierwsza podroż z biurem podroży. Zawsze sami wszystko organizowaliśmy jak dotąd. Musze powiedzieć, ze to był niesamowity komfort oddać tak wspaniała wyprawę w ręce Planet Escape. Oboje z partnerem byliśmy bardzo milo zaskoczeni, jak podroż była dopięta - dosłownie na ostatni guzik! Zaczynając od świetnego kontaktu z organizatorem, poprzez polecane punkty zwiedzania, cudowne hotele, przemiła obsługę i organizacje transportowe. Niesamowitym doświadczeniem było spędzenie czasu z balijska rodzina Kadka! Można poznać wspaniałych ludzi i ich zwyczaje!

Bali oraz Lombok to cudowne miejsca do zwiedzenia, oraz do odpoczynku na rajskich plażach!
Szczerze możemy polecić biuro podroży Planet Escape, gdyż są bardzo profesjonalni i stanęli na wysokości zadania, dla usatysfakcjonowania klienta w sytuacji zmiany lotów.
Raz jeszcze dziękujemy za pomoc i organizacje tak wspanialej wyprawy życia! :)

Indonezja

29.08.2018 / Ola & Chłopaki

To był nasz pierwszy raz z Planet Escape. Od początku planowania podróży czuliśmy, że mamy doczynienia z profesjonalistami. Na miejscu wszystko działało zgodnie z wcześniej ustalonym programem, a jeżeli sytuacja tego wymagała każda nasza propozycja zmiany była przyjmowana z uśmiechem i że słowami NO PROBLEM. Mr Kadek i jego współpracownicy zawsze byli do naszej dyspozycji. Pokazali nam miejsca niedostępne dla większości turystów, mogliśmy nocować u nich w domu i ugotować wspólnie kolację. Planet Escape spisało się na 5 z plusem!

Bali oraz Park Narodowy Komodo

27.08.2018 / Wojtek / Kasia

Po raz pierwszy wybraliśmy się z Planet Escape za namowa znajomych. Wcześniej albo sami organizowaliśmy wyjazdy albo kupowaliśmy wycieczki z TUI, Neckermann.
Poznaliśmy prawie cale Bali i wszystko było dopięte i zorganizowane bez najmniejszej wpadki. Nawet podczas trzęsienia ziemi była natychmiastowa reakcja naszego lokalnego "opiekuna" a także kontakt z biurem w Polsce.

Park Komodo/Rinca naprawde warty zobaczenia wiec wybierajac sie na Bali warto dolozyc do rejsu 2-3 dni wystarczy, jeszcze dziko i nie tak wiele tyrystow ale pewnie za 10 lat juz tak nie bedzie. Oby smoki przetrwaly!
Od samego początku czyli od pierwszego kontaktu z biurem aż do powrotu czuło się, ze biuro ma kontrole nad wszystkim. Fantastyczne jest to, ze możesz lecieć skąd chcesz, wybrać Hotel, długość pobytu, wycieczki czyli tak jak jest to reklamowane czyli wakacje szyte na miarę. Ze nie jest to tanie to fakt ale luksus, że jesteś sam z rodzina bez całej wycieczki z którą musisz się wlec po rożnych atrakcjach jest nie do przecenienia. Także już planujemy następne wakacje !

Tanzania 2018: Tanganika i Zanzibar z niezapomnianym safari

20.08.2018 / Maciej z rodziną

Podróżujemy z Rodziną od blisko 20 lat (Europa, Ameryki, Azja). W zdecydowanej większości przypadków planowaliśmy większość rzeczy samodzielnie, a tym razem zdaliśmy się na to, żeby oddać się w ręce: Planet Escape.

Ciesze się, że takiego wyboru dokonaliśmy. Afryka była super, safari przyniosło więcej niż się spodziewaliśmy i zostawiło niezapomniane przeżycia: lwy, lamparty, gepardy, słonie, żyrafy, bawoły, zebry,… . A wszystko na wyciągnięcie ręki z naszego Land Rovera. Ale też niezapomniane wschody i zachody słońca oraz wypoczynek w super resortach i hotelach. Jak do tego dodać trekking do wodospadów i oglądanie niezapomnianego Kilimandżaro to jawi się obraz wspaniałych wakacji. A to nie wszystko - bo przecież jeszcze kolejne wycieczki na Zanzibar, zwiedzanie uroczego Stone Town no i trochę leniuchowania na rajskich plażach połączonych ze snoorkowaniem w rafie koralowej…

To wszystko przyniosło nam niezapomniane chwile. Spędzone w spokoju dzięki Planet Escape. Przy całej złożoności i skomplikowaniu Afryki mógłbym nie przeżyć jako „rodzinny organizator”, a na pewno nie odpoczęlibyśmy wszyscy tak fajnie. Nie musieliśmy się martwić praktycznie niczym, wszystko zgodnie z tym co miało się wydarzyć zorganizowane bardzo profesjonalnie.

Niezwykła Kuba

19.08.2018 / Kasia / Marek

Na początku chcielibyśmy bardzo podziękować za przygotowanie tak niesamowitej podróży. Korzystaliśmy z Państwa pomocy po raz pierwszy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wyjazd na Kubę był dopięty na ostatni guzik. Miejsca, w których nocowaliśmy były zawsze w centrum, bardzo schludne i czyste. Przejazdy bardzo dobrze zorganizowane, jesteśmy zadowoleni z ilości dni w każdym miejscu- była wystarczająca by wszystko zwiedzić. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zorganizowanie nam tak wspaniałych wakacji! Na pewno będziemy do Was wracać :) Pozdrawiamy serdecznie, Kasia i Marek

Indonezja 24.06 - 09.07.2018

13.07.2018 / Sandra / Paweł

Kilka dni temu wróciliśmy z niezapomnianych wakacji w Indonezji. Nadal jesteśmy pod wrażeniem w jaki sposób wszystko zostało zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nasz plan wyjazdu został stworzony w unikatowy sposób i zmodyfikowany dokładnie tak, jak tego chcieliśmy za co serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy pewni, że Planet Escape zadowoli najbardziej wymagających klientów, a my z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy :)

Już myślimy o kolejnej wyprawie!

Widzisz 6 z 152 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować