Podróż dookoła świata

08.04.2019 / Eliza

Podróż na każdym etapie była rewelacyjna ... cała logistyka była na najwyższym poziomie, miejsca w których mieliśmy noclegi wręcz rewelacyjne zarówno ich położenie jak i standard. Każda chwila podróży, nawet ta z złożenia wolna zwana "czasem wolnym" była ekscytująca ...gdyż propozycje na fakultatywne, krótkie wypady opisane w przewodniku sprawiły że nie udało nam się mieć czasu wolnego ... Co do esape booka... to też wielkie słowa uznania dla Pani, która go pisała... perfekcyjnie opisane zostały każda trasa, informacje praktyczne - mega użyteczne , krótkie opisy atrakcji turystycznych - w samo sedno. Na całej wyprawie czuliśmy się bezpiecznie byliśmy , obsługa biur partnerskich bardzo profesjonalna.

Najbardziej emocjonujące wspomnienia z każdego z krajów :
Tajlandia - wyprawa w góry i nocleg w górskiej wiosce wraz z kąpielą z słoniem
Wietnam- treking po górach i nocleg w wiosce w homestay ... kolacja z gospodarzami zakrapiana ryżowym trunkiem... .. ziołowa kąpiel w beczkach... .A po wyczerpującym spacerze ten bajkowy resort w krainie imbiru z widokiem na tarasy ryżowe ...
Hong kong - panorama na drapacze chmur .. niezapomniana
Meksyk - hacienda na plantacji agawy.. NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCE NA CAŁEJ WYPRAWIE... a z żalem wyjeżdżaliśmy
Kuba - Havana ..dostarcza tak wiele sprzecznych doznań... to niestety nie do opisana .. to trzeba samemu przeżyć ..

Wycieczka do Japonii

08.04.2019 / Maja

Dziękujemy za tak fantastyczny wyjazd do pięknego kolorowego kraju jakim jest Japonia. Zwiedzaliśmy w 6 osób i każdy był zadowolony. Japonia jest krajem ,który warto zobaczyć gdyż kultura, ludzie ,miejsca jest tak odmienna od Naszej, iż robi ogromne wrażenia. Moja córka porozmawiała po Japońsku my spróbowaliśmy wszystkich potraw oraz mieliśmy możliwość nocowania w wielu różnych miejscach - wszędzie było CUDOWNIE. Zwiedziliśmy Kioto ,Narę ,Tokio ,Nikko ,ogrody Kanazawy .Wszystko perfekcyjnie zorganizowane przez Planet Escape - mogę Was polecić i polecam z miłą chęcią ;-)


Wakacje na Sri Lance

10.03.2019 / Małgorzata

Bardzo dziękuję za zorganizowanie naszej super wyprawy na Sri Lankę. Bardzo interesujący program, zwiedziliśmy bardzo ciekawą część wyspy, spotkaliśmy przesympatycznych ludzi, spędziliśmy czas zarówno bardzo intensywnie jak i leniwie. Ze strony organizatora lankijskiego wszystko było w jak najlepszym porządku. Hotele niesamowite, pięknie położone z bardzo dobrą kuchnią.

NASZA BRAZYLIJSKA PRZYGODA 30.01-12.02! :o)

16.02.2019 / Iza / Krzysiek / Filip / Franek

Spędziliśmy cudowne 2 tygodnie w Brazylii i chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi doświadczeniami! Na naszej mapie podroży znalazło się boskie Rio, niesamowite wodospady i rzeka Iguazu, kolorowy Salvador i wspaniale chwile lenistwa i relaksu na wyspie Tinhare! Nasze wrażenia przekroczyły oczekiwania i to nie tylko za sprawa cudownych miejsc, które odwiedziliśmy, ale także dzięki świetnej organizacji, wspaniałym przewodnikom i super dobranym hotelom! To były niezapomniane wrażenia....i bardzo dziękujemy Pani Natalii i całej ekipie Planet Escape za spełnienie naszych podróżniczych marzeń!

Więcej zdjęć z Brazylii możecie znaleźć na moim INSTAGRAMIE:
https://www.instagram.com/izasmulska/

A na zdjęciu obok.....boskie Rio podziwiane z Glowy Cukru! :o)
Juz planujemy kolejne wyprawy! :o)

Tajlandia

15.02.2019 / Tamás

W styczniu byliśmy z Planet Escape w Tajlandii, choć bardzo rzadko piszę opinię ( szczególnie pozytywną :) , jestem tyle winien, i chciałem podziękować ze świetną organizację. Hotele, domki super, transfery zawsze na czas. W naszej grupie było 6 dorosłych 5 dzieci , więc zależało nam na tym żeby jechać na sprawdzone, bezpieczne miejsce, szczególnie w Azji. I faktycznie przekonaliśmy się, że każde miejsce było sprawdzone przez PE. Cali, zdrowi, zadowoleni, polecam.

Tajlandia styczeń 2019

14.02.2019 / Ewa

Z biurem podróży Planet Escape pojechaliśmy po raz pierwszy, ale myślę że na pewno nie ostatni. Organizacja na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni przysłowiowy guzik. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przygotowania nas do podróży (wydrukowane specjalnie dla nas przewodniki-bezcenne),ludzie zajmujący się nami już w Tajlandii to cudowni, punktualni, opiekuńczy, serdeczni profesjonaliści, począwszy od kierowców przez przewodników po obsługę hotelową. Standard hoteli wysoki, przepiękne miejsca, których sami byśmy nie odkryli. Wyjazd z tym biurem (a podróżujemy dużo)zaliczam do najbardziej udanych. Oczywiście POLECAM !!! i dziękujemy za tyle niezapomnianych wrażeń.

Widzisz 6 z 165 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować