Jordania

14.11.2021 / Hanna

Nasz październikowy wyjazd do Jordanii był bardzo udany. Dużo zobaczyliśmy i dowiedzieliśmy się o tym kraju, podróżując komfortowo i beztrosko, zaopiekowani przez świetnego przewodnika. Indywidualne zwiedzanie pozwala na spokojne cieszenie się zabytkami i przyrodą, będąc jednocześnie zwolnionym z zajmowania się organizacją rzeczy przyziemnych, jak hotele czy przemieszczanie się. Planet Escape w osobie Pani Natalii spisało się znakomicie. Dziękujemy!

Seszele — Mahe, Praslin, La Digue

07.09.2021 / Małgorzata

Dzięki Planet Escape, a szczególnie dzięki pani Natalii, spędziłyśmy wspaniałe wakacje na Seszelach. Zakochałyśmy się w tych rajskich wyspach od pierwszego wejrzenia, a dzięki bardzo dobrej organizacji mogłyśmy skupić się w pełni na korzystaniu z uroków i skarbów Seszeli. Zaangażowanie, udzielanie cennych wskazówek i informacji były bardzo pomocne. Zaproponowane przez Planet Escape hotele były dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Naszym zdaniem były to najlepsze miejscówki w tej kategorii noclegów, zarówno pod względem lokalizacji samego obiektu, jak i bardzo dobrej obsługi. To był nasz pierwszy wyjazd z Planet Escape, ale na pewno nie ostatni.

Zanzibar i Fuerta

17.08.2021 / Olimpia

W tym roku to biuro zorganizowało dla nas romantyczny wyjazd we dwoje na Zanzibar i rodzinne wakacje na Fuercie, obie podróże były dopięte na ostatni guzik, czuliśmy się totalnie zaopiekowani i mogliśmy się skupić tylko na wypoczynku. Już myślimy o kolejnych wypadach z tym biurem!

Zanzibar i Fuerta

16.08.2021 / Olimpia

W tym roku to biuro zorganizowało dla nas romantyczny wyjazd we dwoje na Zanzibar i rodzinne wakacje na Fuercie, obie podróże były dopięte na ostatni guzik, czuliśmy się totalnie zaopiekowani i mogliśmy się skupić tylko na wypoczynku. Już myślimy o kolejnych wypadach z tym biurem!

Tanzania

09.08.2021 / Katarzyna

Na wyprawę organizowaną przez Planet Escape wybraliśmy się po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Tanzańskie safari zostanie w naszych sercach na zawsze. Najpierw zza chmur wyłonił się szczyt Kilimandżaro – wtedy nasz tanzański przewodnik Julius stwierdził, że jesteśmy szczęśliwą rodziną i tak już zostało, co dowiodło kilka następnych zdarzeń. Potem uczestniczyliśmy w małym lokalnym "show", gdzie przy wesołych przyśpiewkach zobaczyliśmy produkcję kawy. Następnie Parki Tarangire, Ngorongoro i słynny Serengeti i zaczęło się! Dzikie zwierzęta dosłownie na wyciągnięcie ręki. Gnu, zebry, żyrafy, słonie, hipopotamy, guźce, hieny, stada różnych antylop i gazeli, małpy itd. itd. No ale ponieważ jesteśmy szczęśliwą rodziną więc udało nam się zobaczyć też lamparta i geparda, ale hitem było spotkanie o świcie z lwem! Dostojnie kroczył obok naszego samochodu, nie zwracając na nas uwagi, porykując jedynie od czasu do czasu. Całości dopełniła przechadzka stada lwic obok naszych namiotów w Parku Serengeti, kiedy wszyscy tego dnia wieczorem zajęci byliśmy jedzeniem kolacji. Chyba tylko lokalni pracownicy nie byli przejęci tym widokiem.
Obok dzikich zwierząt żyją zgodnie z dawnymi tradycjami Masajowie – wizyta w ich wiosce daje do myślenia....
Na koniec leniwy wypoczynek na Zanzibarze – turkusowy ocean, słońce i białe piaszczyste plaże – raj.
Dziękujemy!

Seszele, perły na Oceanie Indyjskim

01.07.2021 / Iwona

Pojechaliśmy z Planet Escape na Seszele. Miało być Peru w 2020, moje wielkie marzenie. Ze względu na sytuację musieliśmy zrewidować plany i znowu sprawdziło się stare powiedzenie 'nie ma tego złego...'. Od początku kontakt z biurem był fantastyczny. Pan Aleksander odpowiadał niezwłocznie na nasze telefony, smsy, maile. Dla porównania, doradca w jednym z największych biur podróży w Polsce napisał nam, że na maile odpowiada raz na dobę, telefonu nie ma, tylko infolinia :) Pan Aleksander ułożył całą podróż, podpowiedział kilka fajnych opcji. Organizacja była perfekcyjna. Pozostało nam cieszyć się urlopem:) Dziękujemy! Tak się zdobywa i przywiązuje klientów.

Widzisz 6 z 197 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować