Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Abraspungo

Ekwador - Riobamba

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Stylowy hotel mieści się w kolonialnym budynku z eleganckimi wnętrzami. Każdy z apartamentów dysponuje bezpośrednim dostępem do urokliwego ogrodu. Pokoje wyposażone są w WiFi, telewizor z płaskim ekranem i wysokiej jakości meble. Pobyt Gości uprzyjemnia doskonała restauracja, w której serwowane są dania kuchni andyjskiej. Podczas posiłku można rozkoszować się ciepłem bijącym od kominka.

W hotelu znajduje się biuro informacji turystycznej, które organizuje dodatkowe atrakcje. W okolicy warto skorzystać z wycieczek rowerowych, przejażdżek konny, a także wyprawy pociągiem do Nariz del Diablo. W hotelu można wypożyczyć rowery. Śniadania, serwowane codziennie, składają się z wielu lokalnych produktów i egzotycznych owoców. Pieczywo pochodzi z własnego wypieku. Centrum handlowe znajduje się w odległości ok. 1,5 km od hotelu. Na miejscu można kupić pamiątki i rękodzieło.DLACZEGO POLECAMY

  • Elegancki hotel w kolonialnym stylu, położony w zadbanym ogrodzie pełnym zacisznych zakątków
  • Doskonała restauracja serwująca przysmaki kuchni andyjskiej
  • Dodatkowe atrakcje - wypożyczalnia rowerów, jazda konna itp.


Zwiń
Galeria

4* hotel w Riobamba w środkowej części Ekwadoru. Urządzony w kolonialnym stylu, oferujący eleganckie apartamenty z widokiem na urokliwy ogród.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 16480 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Amazońskie lasy deszczowe, wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, egzotyczne plaże i wspaniali, życzliwi ludzie. Dodajmy do tego Galapagos - zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory – a wycieczka życia gwarantowana!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować