Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Abraspungo

Ekwador - Riobamba

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Stylowy hotel mieści się w kolonialnym budynku z eleganckimi wnętrzami. Każdy z apartamentów dysponuje bezpośrednim dostępem do urokliwego ogrodu. Pokoje wyposażone są w WiFi, telewizor z płaskim ekranem i wysokiej jakości meble. Pobyt Gości uprzyjemnia doskonała restauracja, w której serwowane są dania kuchni andyjskiej. Podczas posiłku można rozkoszować się ciepłem bijącym od kominka.

W hotelu znajduje się biuro informacji turystycznej, które organizuje dodatkowe atrakcje. W okolicy warto skorzystać z wycieczek rowerowych, przejażdżek konny, a także wyprawy pociągiem do Nariz del Diablo. W hotelu można wypożyczyć rowery. Śniadania, serwowane codziennie, składają się z wielu lokalnych produktów i egzotycznych owoców. Pieczywo pochodzi z własnego wypieku. Centrum handlowe znajduje się w odległości ok. 1,5 km od hotelu. Na miejscu można kupić pamiątki i rękodzieło.DLACZEGO POLECAMY

  • Elegancki hotel w kolonialnym stylu, położony w zadbanym ogrodzie pełnym zacisznych zakątków
  • Doskonała restauracja serwująca przysmaki kuchni andyjskiej
  • Dodatkowe atrakcje - wypożyczalnia rowerów, jazda konna itp.


Zwiń
Galeria

4* hotel w Riobamba w środkowej części Ekwadoru. Urządzony w kolonialnym stylu, oferujący eleganckie apartamenty z widokiem na urokliwy ogród.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka Ekwador & Galapagos

Od 25900 zł

Ekwador - Quito, Cotopaxi, Baños, Chimborazo, Riobamba, Nariz del Diablo, Ingaprica, Cuenca, Guayaquil, Galapagos

Wysokie szczyty Andów, kolonialne miasteczka, kolorowe targi, inkaskie ruiny i wspaniali, życzliwi ludzie. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody będzie wycieczka na Galapagos – zjawiskowe wyspy wulkaniczne z bogactwem niespotykanej fauny i flory! Jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować