Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

El Alquimista

Meksyk – Zipolite

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel w rustykalnym klimacie, ale z nutą elegancji. Hotelową plażę wyposażono w parasole, leżaki, stoły z krzesłami i hamaki. Hotel położony jest przy Playa Zipolite, która przeznaczona jest dla nudystów. Goście mają tutaj zapewniony spokój, ciszę i maksimum prywatności.

Na terenie hotelu znajduje się basen z widokiem, zadbany ogród tropikalny, centrum spa i punkt masażu. W pomieszczeniach przeznaczonych do użytku wspólnego zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty w hotelu są przestronne, jasne, o wysokich sufitach i bogato wyposażone. Wydzielono w nich część sypialną i relaksacyjną. Większość z nich dysponuje dużym oknem na całą długość i szerokość ściany. Wśród udogodnień znajdują się m.in. hamak, sofa, moskitiera, lodówka i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Spa oferuje szeroki wybór masaży, do których przeprowadzania używa się jedynie kosmetyków naturalnych.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel przy pięknej plaży Zipolite
  • Basen oraz tropikalne otoczenie hotelu
  • Szkoła jogi - można wziąć udział w zajęciach jogi z wykwalifikowanymi joginami


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel 4* położony na końcu plaży Zipolite. Pokoje w stylu rustykalnym w meksykańskim klimacie. Do dyspozycji gości basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Plaże Pacyfiku i kultura Meksyku

Od 12 900 zł

Meksyk - Mexico City, Teotihuacan, Oaxaca, Puerto Escondido, Zipolite

Pełne barw indiańskie wioski stanu Oaxaca, piaszczyste plaże Puerto Escondido i Zipolite, rozmach Mexico City, starożytne piramidy Teotihuacan – zapraszamy na wycieczkę do Meksyku! Zanurzycie się w fascynującym świecie indiańskiej kultury, skosztujecie tacosów i tortilli, przespacerujecie się brukowanymi uliczkami malowniczych kolonialnych miasteczek i zrelaksujecie się na ciepłym piasku pacyficznych plaż.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować