Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Wilson's Retreat

Indonezja - Gili Trawangan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewielki, butikowy hotel ulokowany na północnym wybrzeżu Gili Trawangan. Bliskość czystej plaży i lokalizacja na drugim końcu wyspy gwarantują Gościom hotelu relaks w tym rajskim miejscu w ciszy i spokoju. Hotel przygotował dla Gości 16 eleganckich bungalowów w stylu Julu Suite i Muri Suite – każdy z nich dysponuje telewizorem, sejfem, prysznicem, oraz ogromnym łóżkiem. Dla bardziej wymagających Gości hotel oferuje dwie wille z prywatnym basenem, dwoma przestronnymi pokojami, urządzone są w drewnie i kamieniu co chroni przed upałem. W willach są prysznice z otwartym dachem, umożliwiającym kąpiel z widokiem na rozgwieżdżone indonezyjskie niebo. Wszystkie apartamenty urządzone są na bardzo wysokim, estetycznym poziomie umożliwiającym zasypianie przy dźwiękach Oceanu Indyjskiego w prawdziwym luksusie.

Wilson Retreat stawia na stawia na luksus, spokój i prywatność Gości, czego możecie się z pełną dozą spokoju spodziewać. Hotelowa restauracja serwuje dania dla najbardziej nawet wymagających smakoszy. Znajdziecie tam ekologiczne jedzenie podawane w wytworny sposób. O walory smakowe zadba francuski kucharz. Jeśli chcesz wypić orzeźwiającego drinka z widokiem na wulkan – śmiało! Na terenie obiektu znajduje się również wytworny bar.DLACZEGO POLECAMY

  • Klasa, prywatność i indonezyjski powiew świeżości w jednym
  • Wille z prywatnymi ogrodami i basenami
  • Wyjątkowe wnętrza czekające na gości, którzy docenią komfort i luksus
  • Pobudka w postaci szumu fal Oceanu Indyjskiego
  • Rzut beretem od plaży


Zwiń
Galeria

4* hotel będący istną oazą spokoju. Położony na północnym wybrzeżu Gili Trawangan jest synonimem spokoju, ciepła i komfortu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować