Dodaj własną opinię

  • Accepted file types: jpg, png, jpeg, jpg, jpeg, png.
Dodaj opinię

Zdecydowanie polecam skorzystanie z Planet Escape. To był rewelacyjny wyjazd.

23.02.2015 / M&P

Wróciliśmy właśnie z kilkunastodniowej podróży po Tajlandii. To był jeden z najlepszych wyjazdów na jakich byłem, mimo, że dotychczas miałem okazję odwiedzić kilka ciekawych miejsc na świecie (Indie, Andamany, Palau, Zachodnie Wybrzeże USA).
Zwykle organizowałem wyjazdy samodzielnie, ale tym razem zaufałem Planet Escape.
Sposób organizacji wyjazdu i wsparcie podczas pobytu zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania. Wszystko było perfekcyjnie - od momentu ustalenia harmonogramu wyjazdu, jego modyfikacji - chciałem odwiedzić dodatkowo miasteczko Pai na północy i wyspy Koh Haa na nurkowanie na południu, czego raczej nie ma w standardowej ofercie.
Wszystko zostało przesłane w eleganckim pudełku, z załączonymi wydrukowanymi rezerwacjami i opisane w naszym prywatnym przewodniku (takim prawdziwym, drukowanym). Były nawet wybrane posiłki w samolocie :)
Każdego dnia wystarczyło spojrzeć na dostępne w danym miejscu opcje i delektować się wyjazdem nie tracąc czasu na poszukiwanie atrakcji. Polecane miejsca i restauracje były zdecydowanie takimi, które sami polecilibyśmy innym - bez tracenia czasu na przeszukiwanie tripadvisora i forów dyskusyjnych.
Kiedy zdecydowaliśmy, że chcemy zmienić jeden z hoteli (wcześniej wydawało nam się, że chcemy mieszkać bliżej natury, ale po przyjeździe na wyspę zdecydowaliśmy na hotel resortowy z basenem) uzyskaliśmy perfekcyjne wsparcie. Recepcja naszego nowego hotelu została poinformowana o transferze na kolejną wyspę nawet wcześniej niż my przeczytaliśmy maile - to była bardzo dobra organizacja.

Kiedy okazało się, że AirAsia zmieniło godzinę wylotu (na wcześniejszą), a my nie zostaliśmy o tym poinformowani, Planet Escape zorganizowało dodatkowy transport i pokryło jego koszty.

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas - zamiast przekopywać się przez setki witryn i opinii, a później stresować się czy płacimy dobrą cenę za taksówkę, lepiej wybrać Planet Escape i cieszyć się niezakłóconymi wakacjami.

I jeszcze dodatkowa informacja dla osób, które sądzą, że na taką usługę trzeba wydać bardzo dużo. Okazuje się, że rezerwując wszystko samodzielnie otrzymamy bardzo podobny o ile nie wyższy koszt wyjazdu, a do tego stracimy dużo czasu. Zdecydowanie polecam skorzystanie z Planet Escape. To był rewelacyjny wyjazd.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować