Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Profesjonalizm, kompetencja, odpowiedzialność, atrakcyjność i elastyczność w podejściu do klienta to cechy Firmy Planet Escape

12.03.2014 / Czarek / Ela

Po zaliczeniu północnej Afryki postanowiliśmy wybrać się w "podróż życia". Padło na Indie. Postawiliśmy na Planet Escape, choć nikt o nich nie słyszał, a kilka internetowych opinii napisano w sierpniu 2013 r.. Profesjonalnie przygotowany zestaw wyjazdowy przyniósł nam do domu kurier i wtedy nabraliśmy względnego zaufania do naszego pomysłu. Wystartowaliśmy z Okęcia i od tej chwili każdy z 13 następnych dni przynosił realizację kolejnych marzeń. Wszystkie ogniwa misternego łańcuszka naszej podróży zadziałały perfekcyjnie. Hotele, komunikacja, atrakcje pokrywały się dokładnie z otrzymanym opisem. Drobne uwagi "Chłopaki" wzięli od razu pod uwagę. Szczęśliwie, napakowani wrażeniami wróciliśmy do domu. Chciałoby się być tak traktowanym przy każdej okazji, w każdej życiowej sytuacji i przez każdą polską firmę.
Profesjonalizm, kompetencja, odpowiedzialność, atrakcyjność i elastyczność w podejściu do klienta to cechy Firmy Planet Escape. Do godnego polecenia wszystkim globtroterom nie gustujących w styropianowym, kurortowym wylegiwaniu się na przyhotelowych basenach.
Ja jeszcze z Wami wyjadę....

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować