Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Wakacje w Indonezji

03.06.2019 / Ola / Tobiasz

To była podróż naszego życia. Długo nie mogliśmy się zdecydować na kierunek naszej podróży poślubnej szytej na miarę ze względu na szeroką ofertę Planet Escape. Na szczęście trafiliśmy na Pana Marcina, który zaproponował nam Indonezję. Plan brzmiał niemożliwe, do dziś nie możemy uwierzyć, że nasze nogi stąpały po tamtej części świata! Każdy dzień był zorganizowany i zaplanowany przez Planet Escape wprost idealnie!
Hotele - małe, kameralne i rewelacyjne! Jedzenie, w tym urokliwe knajpki i restauracje polecone przez Planet Escape pozwoliły nam poczuć cudowny klimat i poznać niesamowite smaki Indonezji w rajskim otoczeniu.

Ludzie, z którymi mieliśmy przyjemność spędzić tam czas byli niewyobrażalnie pomocni, serdeczni i przyjaźni. Opiekowali się nami, pokazywali ukryte piękno Indonezji i dbali o nasze bezpieczeństwo. Podczas pobytu Pan Marcin jak i również Pani Agnieszka pozostawali z nami w kontakcie upewniając się, że nie dzieje się nic złego.
Widoki, które zapierały nam dech w piersiach towarzyszyły nam cały wyjazd, zaczynając od nowoczesnego Singapuru, przez przepiękne pola ryżowe na Bali i śniadanie nad oceanem, aż do cudownego zachodu słońca na Lomboku.

Jesteśmy zakochani w Indonezji!
Jesteśmy zafascynowani Singapurem! Jesteśmy wdzięczni Planet Escape i pewni, że ponownie zwrócimy się z prośbą o zorganizowanie kolejnych niezapomnianych wakacji .

Pani Agnieszko, Panie Marcinie, Planet Escape - DZIĘKUJEMY!

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować