Dodaj własną opinię

  • Accepted file types: jpg, png, jpeg, jpg, jpeg, png.
Dodaj opinię

Bardzo dziękujemy za wspaniały urlop, będziemy Was polecać i z pewnością zgłoszę się planując następną podróż

08.08.2017 / Agnieszka / Krzysztof

Hotele super: W Yogyakarcie chociaż w mieście, to jak w starożytnej świątyni w dżungli, świetne śniadania, serwis, basen,....! W hotelu przed wycieczką na wulkan spędziliśmy zaledwie dwie godziny przed i 4 po wycieczce, więc trudno ocenić, ale w zupełności wystarczający. W pobliżu zatoki na Bali: cisza, połączenie łazienki z ogrodem....super! W Ubud mały hotelik, jednak czysty, blisko centrum, w zupełności wystarczający. Na Flores może nie najlepszy hotel, ale za to świetny widok z balkonu...na Flores nie ma oczywiście takiego wyboru, jak na Bali, turystyka dopiero zaczyna się rozwijać...w zupełności wystarczający. W końcu ostatni hotel w Sanur: niby duży, a jednak bardzo przytulny, pokoje i łazienka super...top!

Rejs na Komodo tradycyjną małą łodzią: kameralnie 3 osoby z załogi, przewodnik i my. Było niesamowicie...zatrzymywaliśmy się nie tylko w zaplanowanych miejscach,ale zarówno pod kątem miejsc, jak i spędzonego w nich czasu mieliśmy sporo wolności wyboru. Komodo, pozostałe wyspy, jak i świat pod wodą robią wrażenie: widzieliśmy warany, małpy, delfiny, żółwie, tysiące nietoperzy, ptaków,....bajka. Mieliśmy też wspaniałego przewodnika Benyamina, którego możemy wszystkim polecić:pochodzi z Flores, pracował kiedyś na Bali, później na Komodo, ale również na promach europejskich. Wieledowiedzieliśmy się o Inonezji, zwyczajach, kulturze i wydarzeniach.

Ogólnie jesteśmy niesamowicie zaskoczeni organizacją podczas całego urlopu: wszyscy byli punktualni, uprzejmi nigdzie nie musieliśmy czekać. Pokochaliśmy Indonezyjczyków za ich ciągły uśmiech, pozytywne nastawienie i życzliwość: niezależnie od wyspy, religii, kultury...

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować