Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Dolce Vita

Filipiny – Puerto Princesa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Uroczy, kameralny hotel mieści się w stylizowanej na kolonialną rezydencji, której apartamenty urządzono elegancko i ze smakiem. W sypialniach pomyślano o stylowych meblach z ciemnego drewna, obrazach, rękodziele i sprzętach codziennego użytku wykonanych z wikliny. Pokoje dysponują ponadto telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibarem oraz łazienką z darmowym zestawem kosmetyków.

Na terenie hotelu zaaranżowano urokliwą przestrzeń wypoczynkową, usytuowaną w ogrodzie tropikalnym. Składa się ona z odkrytego basenu, leżaków, stolików kawowych, krzeseł i parasoli. Przy części basenowej ulokowano hotelową restaurację, gdzie można zamówić nie tylko dania popularne na całym świecie, ale też tradycyjne potrawy kuchni lokalnej.

Hotel ten jest niewielki, oferuje zaledwie 20 przytulnych pokojów, a oprócz tego również szereg innych usług i atrakcji m.in. punkt masażu, karaoke, pralnię, czy przygotowanie specjalnego apartamentu dla nowożeńców.DLACZEGO POLECAMY

  • Kameralny hotel gwarantujący zakwaterowanie w ciszy, spokoju i miłej atmosferze
  • Ładne, klimatyzowane pokoje urządzone w kolonialnym stylu
  • Doskonała lokalizacja niedaleko lotniska


Zwiń
Galeria

Uroczy kameralny hotel 3* zatopiony w soczyście zielonych ogrodach otaczających basen. Toskańska Dolce Vita w wydaniu tropikalnym.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować