Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Bali oraz Park Narodowy Komodo

27.08.2018 / Wojtek / Kasia

Po raz pierwszy wybraliśmy się z Planet Escape za namowa znajomych. Wcześniej albo sami organizowaliśmy wyjazdy albo kupowaliśmy wycieczki z TUI, Neckermann.
Poznaliśmy prawie cale Bali i wszystko było dopięte i zorganizowane bez najmniejszej wpadki. Nawet podczas trzęsienia ziemi była natychmiastowa reakcja naszego lokalnego "opiekuna" a także kontakt z biurem w Polsce.

Park Komodo/Rinca naprawde warty zobaczenia wiec wybierajac sie na Bali warto dolozyc do rejsu 2-3 dni wystarczy, jeszcze dziko i nie tak wiele tyrystow ale pewnie za 10 lat juz tak nie bedzie. Oby smoki przetrwaly!
Od samego początku czyli od pierwszego kontaktu z biurem aż do powrotu czuło się, ze biuro ma kontrole nad wszystkim. Fantastyczne jest to, ze możesz lecieć skąd chcesz, wybrać Hotel, długość pobytu, wycieczki czyli tak jak jest to reklamowane czyli wakacje szyte na miarę. Ze nie jest to tanie to fakt ale luksus, że jesteś sam z rodzina bez całej wycieczki z którą musisz się wlec po rożnych atrakcjach jest nie do przecenienia. Także już planujemy następne wakacje !

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować