Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Tanzania 2018: Tanganika i Zanzibar z niezapomnianym safari

20.08.2018 / Maciej z rodziną

Podróżujemy z Rodziną od blisko 20 lat (Europa, Ameryki, Azja). W zdecydowanej większości przypadków planowaliśmy większość rzeczy samodzielnie, a tym razem zdaliśmy się na to, żeby oddać się w ręce: Planet Escape.

Ciesze się, że takiego wyboru dokonaliśmy. Afryka była super, safari przyniosło więcej niż się spodziewaliśmy i zostawiło niezapomniane przeżycia: lwy, lamparty, gepardy, słonie, żyrafy, bawoły, zebry,… . A wszystko na wyciągnięcie ręki z naszego Land Rovera. Ale też niezapomniane wschody i zachody słońca oraz wypoczynek w super resortach i hotelach. Jak do tego dodać trekking do wodospadów i oglądanie niezapomnianego Kilimandżaro to jawi się obraz wspaniałych wakacji. A to nie wszystko - bo przecież jeszcze kolejne wycieczki na Zanzibar, zwiedzanie uroczego Stone Town no i trochę leniuchowania na rajskich plażach połączonych ze snoorkowaniem w rafie koralowej…

To wszystko przyniosło nam niezapomniane chwile. Spędzone w spokoju dzięki Planet Escape. Przy całej złożoności i skomplikowaniu Afryki mógłbym nie przeżyć jako „rodzinny organizator”, a na pewno nie odpoczęlibyśmy wszyscy tak fajnie. Nie musieliśmy się martwić praktycznie niczym, wszystko zgodnie z tym co miało się wydarzyć zorganizowane bardzo profesjonalnie.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować