Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Colibri Hotel

Seszele – Praslin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Resort urokliwie położony na wybrzeżu z widokiem na wynurzające się z oceanu zielone wzgórza i lokalną miejscowość składa się z zabudowań w stylu rustykalno-tropikalnym krytych liśćmi palmowymi. Oczywiście, w hotelu umożliwia się zarówno plażowanie i relaks w jak najlepszych warunkach, jak i aktywne spędzanie czasu.

Apartamenty urządzone na wzór lokalnych domów wyposażone zostały w lodówkę, telewizor, klimatyzację oraz aneks do parzenia kawy i herbaty. Restauracja ulokowana w strategicznym pod względem widoków miejscu serwuje: na śniadania wypiekane na miejscu francuskie ciasto drożdżowe czy tropikalne owoce, na lunche kanapki i sałatki, na kolacje dania tradycyjne dla kuchni kreolskiej. Z półotwartej restauracji podziwiać można przepiękny krajobraz zatoki Baie Sainte Anne.

Od wielu lat w hotelu organizowane są wyprawy wędkarskie, wycieczki na snorkeling połączone z grillem w formie pikniku oraz rejsy łodzią. Oprócz tego w resorcie funkcjonuje wypożyczalnia samochodów dla osób, które chcą zagłębić się w dalsze rejony wyspy. Relaks połączony z podziwianiem okolicy możliwy jest na odkrytym basenie, tarasie wypoczynkowym, w ogrodzie tropikalnym lub po prostu na prywatnej werandzie, która dysponuje każdy apartament.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w ładnej zatoce z widokiem na zieleniące się wzniesienia kontrastujące z turkusami wody
  • Bardzo duże werandy znajdujące się przy każdym apartamencie, oczywiście wyposażone w wygodne meble wypoczynkowe. Piękne widoki rozciągają się również z hotelowej restauracji
  • Pokoje zaprojektowane na wzór lokalnych domostw pozwalające odczuć typowo miejscowy klimat


Zwiń
Galeria

Hotel w formie lokalnych domków z tarasem. Otoczony tropikalnym ogrodem oraz odkrytym basenem do dyspozycji gości. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tropem trzech skarbów Seszeli

Od 9700 zł

Seszele - Mahe, Praslin, La Digue

Bez wątpienia pokochasz te wyspy od pierwszego wejrzenia, a zapragniesz je odwiedzić gdy dowiesz się, że oprócz wybrzeża idealnego dla tych, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji, wysepki pełne są bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować