Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Colibri Hotel

Seszele – Praslin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel urokliwie położony na wybrzeżu z widokiem na wynurzające się z oceanu zielone wzgórza. Składa się z zabudowań w stylu rustykalno-tropikalnym, krytych liśćmi palmowymi.

Apartamenty, urządzone na wzór lokalnych domów, wyposażone zostały w lodówkę, telewizor, klimatyzację oraz aneks do parzenia kawy i herbaty. Restauracja serwuje wypiekane na miejscu francuskie ciasto drożdżowe, tropikalne owoce, kanapki i sałatki oraz tradycyjne dania kuchni kreolskiej. Z półotwartej restauracji podziwiać można przepiękny krajobraz zatoki Baie Sainte Anne.

Poza plażowaniem hotel oferuje aktywne spędzanie czasu. Od wielu lat organizowane są tu wyprawy wędkarskie, wycieczki na snorkeling (połączone z grillem w formie pikniku) oraz rejsy łodzią. W obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia samochodów. Relaks połączony z podziwianiem okolicy możliwy jest na odkrytym basenie, tarasie wypoczynkowym, w ogrodzie tropikalnym lub na prywatnej werandzie, którą dysponuje każdy apartament.



DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w ładnej zatoce z pięknymi widokami, także z hotelowej restauracji
  • Bardzo duże werandy znajdujące się przy każdym apartamencie
  • Pokoje zaprojektowane na wzór lokalnych domostw, pozwalające odczuć typowo miejscowy klimat


Zwiń
Galeria

Hotel w formie lokalnych domków z tarasem. Otoczony tropikalnym ogrodem oraz odkrytym basenem do dyspozycji gości. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tropem trzech skarbów Seszeli

Od 9700 zł

Seszele - Mahe, Praslin, La Digue

Bez wątpienia pokochasz te wyspy od pierwszego wejrzenia, a zapragniesz je odwiedzić gdy dowiesz się, że oprócz wybrzeża idealnego dla tych, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji, wysepki pełne są bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować