Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Z Hotel

Zanzibar - Nungwi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel mieszczący się na skraju plaży w Nungwi. W jego wystroju umiejętnie połączono tradycje Zanzibaru oraz nowoczesność. Prywatny, tropikalny ogród ma bezpośrednie połączenie z białą, piaszczystą plażą, a z balkonów roztacza się panorama na Ocean Indyjski.

W każdym pokoju modernistyczne dodatki uzupełniają się z tradycyjnymi, zanzibarskimi przedmiotami. Do dyspozycji Gości w sypialniach pozostawiono m.in. klimatyzację, telewizor, stację dokującą do iPoda, telefon, minibar, bezpłatny zestaw kosmetyków, pościel wykonaną z wysokiej jakości egipskiej bawełny i suszarkę.

W obrębie obiektu można udać się do hotelowego centrum spa z bogatą ofertą masaży i zabiegów relaksacyjnych. W hotelu działa świetnie wyposażone centrum nurkowe. Obiekt organizuje też wycieczki do Stone Town, gdzie poczujecie autentyczną atmosferę Zanzibaru. Istnieje możliwość wzięcia udziału w wyprawie do lasu Jozani, gdzie występują osobniki zagrożonego gatunku małp gereza, na plantacje przypraw, do sanktuarium żółwi i na wyspę Prison Island.Dlaczego polecamy

  • Świetne położenie przy jednej z najlepszych plaż Zanzibaru
  • Duży basen ulokowany prawie przy samej plaży, z widokiem na ocean
  • Stylowy, nowoczesno-zanzibarski wystrój apartamentów,
  • Szeroka oferta atrakcji dodatkowych, np. kitesurfing, rejsy z podziwianiem zachodu słońca, wycieczka do Stone Town i sanktuarium żółwi


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel przy rajskiej plaży Nungwi. Nowoczesne wnętrza połączone z tradycyjnymi elementami rodem z Zanzibaru. Prywatny tropikalny ogród i basen typu infinity. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować