Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Z Hotel

Zanzibar - Nungwi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel mieści się na skraju niebiańskiej plaży w Nungwi. W wystroju resortu umiejętnie połączono tradycje Zanzibaru objawiające się w zdobnictwie mebli oraz nowoczesność w ogólnym designie i zapewniających komfort udogodnieniach. Prywatny, tropikalny ogród ma bezpośrednie połączenie z białą, piaszczystą plażą, z balkonów roztacza się niezapomniana panorama na Ocean Indyjski, którego ciepłe wody umożliwiają długie pływanie w trakcie plażowania.

W każdym pokoju modernistyczne dodatki uzupełniają się z tradycyjnymi, zanzibarskimi przedmiotami. Do dyspozycji Gości w sypialniach pozostawiono m.in. klimatyzację, telewizor LCD, stację dokującą do iPoda, telefon, minibar, bezpłatny zestaw kosmetyków, pościel wykonaną z wysokiej jakości egipskiej bawełny czy suszarkę. W obrębie obiektu można również udać się do hotelowego centrum spa, gdzie doświadczycie masaży, zabiegów przy użyciu gorących kamieni czy waniliowo-cynamonowych scrubów stóp.

W resorcie działa też świetnie wyposażone, profesjonalne centrum nurkowe, z którego usług możecie skorzystać. Hotel organizuje też wycieczkę do fascynującego miasta, jakim jest Stone Town, gdzie poczujecie autentyczną atmosferę Zanzibaru, intensywny zapach przypraw i aromat przyrządzanych na lokalnym targu afrykańskich potraw. Istnieje tutaj również możliwość wzięcia udziału w wyprawie do lasu Jozani, gdzie występują osobniki zagrożonego gatunku małp gereza. W ofercie są też wycieczki na plantacje przypraw, do sanktuarium żółwi i na wyspę Prison Island.Dlaczego polecamy

  • Hotel świetnie położony przy jednej z najlepszych plaż Zanzibaru,
  • Bardzo przyjemna przestrzeń wypoczynkowa, duży basen ulokowany właściwie przy samej plaży z widokiem na ocean znajdujący się dosłownie kilka metrów dalej,
  • Stylowy, nowoczesno-zanzibarski wystrój apartamentów,
  • Różnorodna oferta atrakcji możliwych do zorganizowania w samym hotelu np. kitesurfing, rejsy z podziwianiem zachodu słońca, wycieczka do Stone Town, sanktuarium żółwi, wyprawy wędkarskie etc.


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel przy rajskiej plaży Nungwi. Nowoczesne wnętrza połączone z tradycyjnymi elementami rodem z Zanzibaru. Prywatny tropikalny ogród i basen typu infinity. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować