Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Wietnam wzdłuż i wszerz

22.03.2017 / Agnieszka

Na naszą podróż poślubną wybraliśmy Wietnam z Planet Escape. Nigdy wcześniej nie byliśmy w Azji, więc mieliśmy wiele obaw, lecz wszystkie bardzo szybko rozwiewała Pani Natalia, która była naszą konsultantką przed wyjazdem i naszą zawsze pomocną opiekunką w czasie podróży. Już samo planowanie wyjazdu uważam za bardzo wyjątkowe, bo mieliśmy możliwość dopasowania pod siebie planu wycieczki. Z dwóch gotowych, proponowanych przez biuro ofert, skleciliśmy naszą jedną wymarzoną.
Na termin wyjazdy wybraliśmy listopad i był to bardzo dobry wybór! Pogoda nas rozpieszczała. Cały plan podróży, pieknie rozpisany w kieszonkowych przewodnikach, gwarantował, że zawsze i wszędzie czuliśmy, że mimo częstych zmian lokalizacji, mamy wszystko pod kontrolą. We wszystkich odwiedzanych przez nas miejscach spotykaliśmy samych miłych, pomocnych ludzi. Naprawdę czuliśmy się dzięki nim wyjątkowo.

A sam Wietnam? Nie ma takich słów, które oddadzą klimat i niesamowitość tych wszystkich miejsc. Polecam odwiedzić ten kraj jak najszybciej, ponieważ widać tam jeszcze autentyczność tamtego świata.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować