Czym jest exclusive

EXCLUSIVE to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów, którzy lubią podróżować w bardzo wysokim standardzie. Luksusowe wakacje w dalekiej egzotyce to nasza specjalność. Eksluzywne podróże przygotowywane są z dużą starannością tak, aby spełnić najśmielsze oczekiwania osób, które nam zaufają i powierzą swoje marzenia. W tej ofercie znajdziecie wyjątkowe hotele w skali światowej, które same w sobie mogłyby być celem podróży. Wszystkie z nich posiadają swój charakter, są kameralne, pięknie położone i i urządzone z wielkim smakiem. Luksusowe wycieczki z Planet Escape to czysta kwintesencja luksusu w najlepszym wydaniu.

topowe destynacje:

Tanzania i Zanzibar

Migracja dzikich zwierząt na Serengeti, plaże o białym piasku i nieprawdopodobne kolory wody na Zanzibarze. Wszystko w iście królewskim standardzie.

Zobacz

Malediwy

Dziewicze plaże, soczysta zieleń palm. Dodajmy do tego przejrzystą wodę, piasek delikatny niczym mąka, rajskie otoczenie, a spędzisz na Malediwach najlepszy urlop w historii!

Zobacz

Wietnam

Kolonialny szyk, wielkomiejska energia, nadmorskie zapierające dech w piersiach urwiska, niknące w chmurach tarasy ryżowe i tropikalne rajskie wyspy.

Zobacz

Sri Lanka

Zielony interior Sri Lanki, mistyczne miejsca kultu, dziewicze plaże z kołyszącymi się nad nimi palmami. Dodajmy do tego noclegi w kolonialnych perełkach, a wyjdą wakacje marzeń.

Zobacz