Wakacje w Indonezji – fotorelacja Kamili i Kamila

Zainspiruj się i przeczytaj o podróży swoich marzeń na blogu

Wakacje w Indonezji – fotorelacja Kamili i Kamila

Sezon na podróże do Indonezji zbliża się wielkimi krokami. Pora deszczowa kończy się w marcu. Wakacje w Indonezji polecamy szczególnie w kwietniu i maju, kiedy jest już ciepło, ale nie ma jeszcze tłumów. Opcji jest wiele, bo do wyboru ponad 17 tys. wysp! Nasze ulubione to m.in. Bali, szczególnie Sidemen, Lombok z pięknymi plażami na południu, Komodo z olbrzymimi waranami, Sulawesi słynące z niezwykłych obrzędów pogrzebowych, egzotyczna Sumatra i wulkaniczna Jawa. Warto również wybrać się na niewielkie wyspy Gili – Meno, Air i Trawangan.  Mimo, że położone obok siebie, każda z nich oferuje inne atrakcje.

Jeżeli jeszcze się wahacie czy wakacje w Indonezji to dobry pomysł, zapraszamy na fotorelację Kamili i Kamila, którzy na początku września 2018 roku z Planet Escape odwiedzili Bali i Lombok. Na Bali, oprócz Ubud i Seminyak, mieli okazję zobaczyć Sidemen, tarasy ryżowe, przepiękne wodospady i świątynie. Na koniec relaks, oczywiście na Lomboku. Zobaczcie sami!

 

Mamy nadzieję, że piękne zdjęcia Kamili i Kamila zachęciły Was do wyruszenia na drugi koniec świata i odkrycia niesamowitej Indonezji. Pamiętajcie, że wszystkie nasze wycieczki są „szyte na miarę”, w 100% elastyczne i dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań.

P.S Dziękujemy Kamili i Kamilowi za super zdjęcia!

Asia

Asia

Zakochana w podróżach, samochodach i kawie :)

!
Ta strona używa plików cookies.