Podsumowanie 2021 roku w Planet Escape

Zainspiruj się i przeczytaj o podróży swoich marzeń na blogu

Podsumowanie 2021 roku w Planet Escape

Ach, co to był za rok! Choć pod względem podróżowania niełatwy – wciąż zmieniające się regulacje i obostrzenia potrafią wyprowadzić z równowagi nawet najcierpliwszych – to jednak zaskakująco udany.

Podczas naszych podróży skupiliśmy się w dużej mierze na Europie, która z oczywistych przyczyn była najłatwiej dostępna, i odwiedziliśmy greckie wyspy Santorini, Paros, Mykonos i Ios, Hiszpanię, Czarnogórę, Cypr, Islandię oraz Gruzję (o tym, czy Gruzja leży w Europie, niebawem przeczytacie na naszym blogu). Nie zabrakło też nieco bardziej egzotycznych kierunków, jak Meksyk czy Jordania, a jesienią nasza ekipa wyruszyła na Zanzibar, by sprawdzić, czy sprzedawane przez Planet Escape hotele spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Uprzedzając Wasze pytania – tak, jak najbardziej! Jednak największym zaskoczeniem i odkryciem tego roku były dwa kraje, uważane dotąd przez nas za turystyczne piekło all inclusive – Egipt i Turcja. Jak się okazało, wystarczy tylko wiedzieć, które miejsca w tych krajach wybrać (a których unikać), by spędzić w nich wyjątkowo przyjemne wakacje, w otoczeniu wspaniałej przyrody i bogatej kultury, z gwarancją doskonałej pogody i jeszcze lepszej kuchni. Prawdziwą natomiast perełką, ze której jesteśmy szczególnie dumni, jest nasz nowy program wycieczki na Sokotrę – wyspę na końcu świata, którą odwiedza zaledwie kilka tysięcy osób rocznie!

Efektem naszych wojaży są nowe programy, które pojawiają się na stronie. W 2021 roku nasza oferta wzbogaciła się m.in. o:

AFRYKA

AMERYKI

AUSTRALIA

AZJA

BLISKI WSCHÓD

EUROPA

W tym roku wprowadziliśmy też do oferty kilkadziesiąt pięknie położonych, butikowych hoteli najlepszych na świecie sieci, w których możecie beztrosko spędzić całe wakacje, mając pewność, że wszystkie Wasze potrzeby zostaną zaspokojone w 100%. Są to m.in.:

W 2021 roku do naszego zespołu dołączyli: Ania, Edyta, dwie Gabrysie, Liudmyła, dwie Małgosie, Marta, Hubert i Łukasz. W przyszłym roku również planujemy powiększenie naszej ekipy, więc jeśli marzycie o pracy w biurze podróży, zapraszamy do kontaktu z nami!

W tym roku nie zaniedbywaliśmy też naszego bloga, na który chętnie zaglądacie, o czym bardzo miło przekonywać się nam sprawdzając statystyki. Przygotowaliśmy dla Was kilka artykułów o tym, jak przygotować się do wakacji np. w Egipcie i Kostaryce, które wyspy Karaibów są najpiękniejsze (dobrze zgadujecie – wszystkie!), dokąd wybrać się na krótki city break czy też jak spędzić wakacje pośród oceanu. Na blogu znajdziecie też zestawienia najbardziej luksusowych i najbardziej oryginalnych hoteli w krajach, do których ostatnio jeździcie najchętniej – to prawdziwe, starannie wyselekcjonowane perełki, dlatego warto skorzystać z naszych rekomendacji.

A dokąd jeździliście w tym roku najchętniej? Palmę pierwszeństwa niepodważalnie dzierżą Seszele! Tuż za nimi plasują się Malediwy, Tanzania i Zanzibar, Grecja i Meksyk. Bardzo dobrze wypada też Egipt, Sri Lanka, Kostaryka i Kolumbia. Jeśli jeszcze nie byliście w tych krajach – zapraszamy!

Aga

Aga

Zwariowana wariatka o pozytywnym usposobieniu, zagrzebana w książkach miłośniczka kotów, kąpieli w przeręblu i długich wędrówek po beskidzkich szlakach. Gdy wystawi nos z lektury i akurat nie wyrusza na włóczęgę, lubi zgłębiać tajniki zielarstwa, projektować książki i eksperymentować z fotografią. W Planet Escape wypełnia zawartością niezliczone strony przewodników, wciąż wydłużając listę krajów do odwiedzenia – w końcu, według św. Augustyna, „świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę".

!
Ta strona używa plików cookies.