Kraniec świata – kolejne rajskie archipelagi Pacyfiku w naszej ofercie!

17.11.2020

Marzycie o wypłynięciu na naprawdę szerokie wody? Postanowiliśmy Wam to ułatwić i dodać do naszej oferty propozycje rajskich wysp z tych najszerszych, pacyficznych wód – przedstawiamy Wam najnowsze kierunki Oceanii!

 

Od teraz w naszej ofercie znajdziecie:

  • Nową Kaledonię – pacyficzny raj, francuską perłę południowego Pacyfiku, która może poszczycić się największą na świecie laguną otoczoną rafą koralową.
  • Samoa – niezwykle malowniczy archipelag 9 wysp, skrywający wiele naturalnych skarbów.
  • Wyspy Cooka – nazywane „małym rajem na Ziemi”, przepiękne wysepki położone na końcu świata, tuż obok linii zmiany daty.

Chcielibyście odwiedzić podczas jednej wycieczki osobliwą Australię oraz któryś z pacyficznych rajów? Zajrzyjcie na naszą najnowszą propozycję: “Australia i Nowa Kaledonia – podróż na antypody“!

Zapraszamy też na podróż po Fidżi i Samoa – najpiękniejszych wyspach Oceanii.

 

Powyższe kierunki uzupełniły naszą listę propozycji wyjazdowych do Australii i Oceanii. Poza nimi możecie wybrać się z nami do innych fascynujących miejsc tego kontynentu: Australii, Nowej Zelandii, na Fidżi oraz Polinezję Francuską.

Dajcie się ponieść pacyficznej bryzie oraz błogiej atmosferze krańca świata i wyruszcie w niezapomnianą przygodę razem z Planet Escape!

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować