Ostatnia granica Ziemi: Niezwykła wyprawa na Antarktydę

Zainspiruj się i przeczytaj o podróży swoich marzeń na blogu

Ostatnia granica Ziemi: Niezwykła wyprawa na Antarktydę

Nie każda podróż jest taka sama — niektóre z nich przekraczają granice naszej wyobraźni i odważnie przenoszą nas w rejony, które wydają się być zarezerwowane tylko dla najbardziej odważnych. Jest jedno miejsce na Ziemi, które dla wielu pozostaje ostatnią, niezdobytą granicą: Antarktyda. Ląd lodu i niekończącej się bieli, gdzie natura ukazuje swoje najbardziej majestatyczne i nieprzystępne oblicze. Tomasz, z biura podróży Planet Escape, postanowił podjąć to wyjątkowe wyzwanie i udać się w podróż życia na najbardziej odległy kontynent. Jak przebiegała jego wyprawa? Czego doświadczył na tym niemal pozaziemskim lądzie?

Dzięki przepięknym fotografiom, które Tomek przywiózł z podróży na Antarktydę, mamy szansę doświadczyć uroków i surowości najbardziej odległego kontynentu, nie wychodząc z domu. Każde zdjęcie to tysiąc słów, a gdy mówimy o Antarktydzie, każdy kadr jest niepowtarzalnym opowiadaniem. Ten ląd ekstremów, od surowego klimatu po bezkresne krajobrazy, fascynuje i zaskakuje. Dlatego z wielką radością prezentujemy galerię zdjęć z podróży na Antarktydę, która przeniesie Was na ten odległy kontynent bez potrzeby pakowania walizek. Przez obiektyw kamery ujrzymy Antarktydę w pełnej okazałości: od majestatycznych lodowców i gór do zaskakująco różnorodnego życia zwierzęcego. To nie tylko wizualna uczta, ale i okazja do zrozumienia, jak różnorodny i zaskakujący może być nasz świat. Zapraszamy do wirtualnej podróży, która na długo pozostanie w Waszej pamięci!

WYPRAWA NA ANTARKTYDĘ – PORT MIKKELSEN & ZATOKA CIERVA 

PODRÓŻ NA ANTARKTYDĘ – ZATOKA ANDVORD & PORT PARADISE 

ANTARKTYDA – WYSPA DANCO & PORTAL POINT

ANTARKTYDA – ZATOKA WHALERS

Pragniecie odkryć najbardziej odległe i dzikie zakątki naszej planety? Jeśli tak, mamy dla Was świetną wiadomość! Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy przykładowy program wyprawy na Antarktydę – „Rejs na siódmy kontynent”.

Piękno krajobrazów, dzikie życie i niewyobrażalna cisza czekają na Was w tej wyjątkowej podróży. Z nami macie szansę stanąć tam, gdzie niewielu miało okazję, i doświadczyć Antarktydy w pełnej jej majestatyczności. Od wypraw na lodowce, przez spotkania z pingwinami – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was podczas tej wyprawy.

Asia

Asia

Zakochana w podróżach, samochodach i kawie :)

!
Ta strona używa plików cookies.