Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Zatoka Ha Long /Wietnam

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zatoka Ha Long jest bez wątpienia obowiązkowym punktem podczas podróży po Wietnamie, nie bez kozery należy do zacnego grona obiektów na liście kulturowego dziedzictwa UNESCO. Skąpana w słońcu czy też spowita mistyczną mgłą wciąż będzie numerem jeden wśród azjatyckich pejzaży. Legenda o smokach, które wylądowały w zatoce pobudza wyobraźnię podróżnika, wapienne formacje wyrastające nad taflę wody wyglądają naprawdę jak fantastyczne twory z innej planety. Rejs po spokojnych wodach zatoki Ha Long pośród wapiennych wysepek pozwoli nam zaobserwować nie tylko malownicze krajobrazy ale także tradycyjne życie Wietnamczyków. Polecamy szczególnie 2-dniowy rejs z noclegiem na luksusowej łodzi w stylu kolonialnym, słońce wschodzące nad zatoką Ha Long i śniadanie ze świeżymi owocami morza będą jednymi z najpiękniejszych wspomnień z Wietnamu.

Zwiń
Kiedy jechać?

Kiedy jechać?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Północny Wietnam i plaże Quy Nhon

Od 8500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Ninh Binh, Mai Chau, Quy Nhon

Poczujcie klimat wietnamskiej kultury w Hanoi, by potem w całej pełni zasmakować w urokach przyrodniczego bogactwa zielonej północy kraju. Ten krajobrazowy Wietnam w pigułce odkrywać można z pokładu tradycyjnej łodzi lub przemierzać rowerem. Od majestatycznych formacji skalnych zatoki Ha Long, przez rzeki wijące się wśród zalesionych dolin, wapiennych grot i zielonych pól ryżowych Tam Coc i starożytną historię Hoa Lu zatopioną w otoczeniu natury, po zaciszną idyllę nieskażonych cywilizacją zachodu tradycyjnych wiosek Mai Chau. Wreszcie, na koniec, na dopełnienie wakacyjnej sielanki – tropiki środkowego Wietnamu - wypoczynek na plaży Quy Nhon.

Kulturowe i plażowe oblicza Wietnamu

Od 13400 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi - stolica Wietnamu, następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wychodzącymi z wody, magiczne miasto Hoi An, a także dopełniająca idealnej podróży tropikalna, rajska wyspa. Na koniec wielkomiejski splendor Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od chaosu dnia codziennego uda się z pewnością właśnie w Wietnamie!

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 8200 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu - artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec wypoczynek na wyspie Phu Quoc.

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 8300 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Sajgon, Mui Ne

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Zatoka Ha Long

Zatoka Ha Long

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować