Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sealife Cruise

Wietnam - Ha Long

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rejs po zatoce Ha Long odbywa się luksusowym statkiem składającym się z czterech pokładów, z których najwyższy, przeznaczony jest na relaks i odpoczynek w słońcu. Szeroki front statku jest idealnym miejscem do fotografowania mijanych krajobrazów. Panoramiczne okna i balkony zapewniają wspaniałe widoki na zatokę.

Pływający hotel może gościć 52 pasażerów w 26 klimatyzowanych, przestronnych i wygodnych kabinach. Wyposażone są w telewizory z wejściem USB i bezpłatnymi filmami, Wi-Fi, mini bar oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokami i pantoflami. W pokojach o podwyższonym standardzie znajduje się dodatkowo podwójne jacuzzi.

Na pokładzie statku można skorzystać z zabiegów spa i masaży, a także biblioteki. Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i specjały kuchni wietnamskiej. Pokładowy bar zaprasza na koktajle i wina. Załoga zachęca także swoich gości do udziału w szerokiej gamie aktywności, takich jak: lekcje i pokazy gotowania, poranne sesje tai chi, pływanie kajakami, czy poławianie kałamarnic.Dlaczego polecamy

  • Niezapomniany i pełen wrażeń rejs w luksusowych warunkach
  • Szeroka oferta dodatkowych atrakcji i aktywności


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy hotel na pokładzie statku. Niepowtarzalny rejs z luksusowym zakwaterowaniem. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Północny Wietnam i plaże Quy Nhon

Od 13000 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Ninh Binh, Mai Chau, Quy Nhon

Poczujcie klimat wietnamskiej kultury w Hanoi, by potem w całej pełni zasmakować w urokach przyrodniczego bogactwa zielonej północy kraju. Ten krajobrazowy Wietnam w pigułce odkrywać można z pokładu tradycyjnej łodzi lub przemierzać rowerem. Od majestatycznych formacji skalnych zatoki Ha Long, przez rzeki wijące się wśród zalesionych dolin, wapiennych grot i zielonych pól ryżowych Tam Coc i starożytną historię Hoa Lu zatopioną w otoczeniu natury, po zaciszną idyllę nieskażonych cywilizacją zachodu tradycyjnych wiosek Mai Chau. Wreszcie, na koniec, na dopełnienie wakacyjnej sielanki – tropiki środkowego Wietnamu – wypoczynek na plaży Quy Nhon.

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 12700 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu – artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec wypoczynek na wyspie Phu Quoc.

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 12900 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Sajgon, Mui Ne

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować