Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sealife Cruise

Wietnam - Ha Long

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rejs po zatoce Ha Long odbywa się luksusowym statkiem składającym się z czterech pokładów, z których najwyższy, przeznaczony jest na relaks i odpoczynek w słońcu. Szeroki front statku jest idealnym miejscem do fotografowania mijanych krajobrazów. Panoramiczne okna i balkony zapewniają wspaniałe widoki na zatokę.

Pływający hotel może gościć 52 pasażerów w 26 klimatyzowanych, przestronnych i wygodnych kabinach. Wyposażone są w telewizory z wejściem USB i bezpłatnymi filmami, Wi-Fi, mini bar oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokami i pantoflami. W pokojach o podwyższonym standardzie znajduje się dodatkowo podwójne jacuzzi.

Na pokładzie statku można skorzystać z zabiegów spa i masaży, a także biblioteki. Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i specjały kuchni wietnamskiej. Pokładowy bar zaprasza na koktajle i wina. Załoga zachęca także swoich gości do udziału w szerokiej gamie aktywności, takich jak: lekcje i pokazy gotowania, poranne sesje tai chi, pływanie kajakami, czy poławianie kałamarnic.Dlaczego polecamy

  • Niezapomniany i pełen wrażeń rejs w luksusowych warunkach
  • Szeroka oferta dodatkowych atrakcji i aktywności


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy hotel na pokładzie statku. Niepowtarzalny rejs z luksusowym zakwaterowaniem. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Północny Wietnam i plaże Quy Nhon

Od 8500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Tam Coc, Mai Chau, Quy Nhon

Poczujcie klimat wietnamskiej kultury w Hanoi, by potem w całej pełni zasmakować w urokach przyrodniczego bogactwa zielonej północy kraju. Ten krajobrazowy Wietnam w pigułce odkrywać można z pokładu tradycyjnej łodzi lub przemierzać rowerem. Od majestatycznych formacji skalnych zatoki Ha Long, przez rzeki wijące się wśród zalesionych dolin, wapiennych grot i zielonych pól ryżowych Tam Coc i starożytną historię Hoa Lu zatopioną w otoczeniu natury, po zaciszną idyllę nieskażonych cywilizacją zachodu tradycyjnych wiosek Mai Chau. Wreszcie, na koniec, na dopełnienie wakacyjnej sielanki – tropiki środkowego Wietnamu - wypoczynek na plaży Quy Nhon.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować