Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Signature Cruise

Wietnam - Ha Long

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Signature Cruise to wyjątkowy, pięciogwiazdkowy hotel, mieszczący się na jednym z największych, pływających po zatoce Ha Long statków. Do dyspozycji Gości przygotowano przestronne kabiny (najmniejsza ma 19 m²) z prywatnymi łazienkami z hydromasażem, wyposażone m.in. w klimatyzację, telewizor, sejf, minibar, czajnik elektryczny i suszarkę do włosów. Ponadto niektóre pokoje mają balkony (Senior Suite, Family Suite), z których podziwiać można przepiękne widoki.

Na górnym pokładzie statku znajduje się taras słoneczny z leżakami, na którym rano odbywają się lekcje tai chi. Jest tu również bar, który oferuje zarówno lokalne, jak i międzynarodowe trunki, piwa oraz koktajle i napoje bezalkoholowe. Restauracja serwuje specjały kuchni wietnamskiej, w tym świeże owoce morza. Na pokładzie mieści się również salon odnowy biologicznej. Na Gości statku czeka wiele aktywności – kajaki, wieczorne łowienie kałamarnic, nauka przygotowywania tradycyjnych sajgonek, seanse filmowe.Dlaczego polecamy

  • Świetna okazja do podziwiania skarbów zatoki Ha Long z pokładu pięciogwiazdkowego statku
  • Zakwaterowanie w przestronnych, klimatyzowanych kabinach, które wyposażono we wszelkie udogodnienia
  • Bogata oferta dodatkowych aktywności, m.in. kajaki, łowienie kałamarnic, zajęcia tai chi


Zwiń
Galeria

Pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany na statku. Zakwaterowanie w przestronnych kabinach, bogata oferta aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Wietnamie – kulturowe i plażowe oblicza Indochin

Od 16900 zł
Exclusive

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Phu Quoc, Sajgon

Najpierw Hanoi – stolica Wietnamu, nazywana Wenecją Wschodu i „starą damą Orientu”. Następnie zatoka Ha Long z zachwycającymi formacjami skalnymi wyłaniającymi się w wody. A to dopiero początek Waszych luksusowych wakacji w Wietnamie! Odwiedzicie też magiczne, zatrzymane w czasie miasto Hoi An, a później przyjdzie czas na tropikalną, rajską wyspę Phu Quoc, gdzie Wasze luksusowe wczasy w Wietnamie wykorzystacie na plażowanie, kąpiele w morzu i relaksujące masaże. Na koniec wielkomiejski splendor Sajgonu – Ho Chi Minh City. Wasza ucieczka od szarej codzienności uda się z pewnością właśnie podczas luksusowej podróży do Wietnamu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować