Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Violet Cruise

Wietnam – Ha Long

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Absolutnie wyjątkowy hotel w jednej z najpiękniejszych zatok na świecie, który jest… luksusowym statkiem! Wokół niego rozciągają się turkusowe wody Zatoki Tonkinskiej oraz wapienne formacje skalne, które dodają krajobrazowi uroku. Sypialnie i łazienki w niczym nie ustępują pomieszczeniom w luksusowych stacjonarnych hotelach.

Pobyt w tym miejscu z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na pokładzie serwowane są znakomite potrawy, na terenie hotelu jest dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi. W każdej sypialni znajduje się prywatny balkon z widokiem na wody zatoki.

Na pokładzie rozstawiono leżaki, na których można zrelaksować się z orzeźwiającym drinkiem w dłoni zamówionym w hotelowym barze. Na statku znajduje się oprócz tego centrum fitnessu. Samych sypialni jest tylko sześć, a w każdej z łazienek zainstalowano prywatne jacuzzi do dyspozycji gości w danym pokoju.Dlaczego polecamy

  • Niezapomniane przeżycie związane z zakwaterowaniem na luksusowym statku z wszelkimi udogodnieniami
  • Restauracja na otwartej części pokładu, skąd rozciąga się niesamowity widok na Zatokę Ha Long. Obok leżaki do wypoczynku
  • Prywatne balkony w sypialniach, co umożliwia napawanie się pięknem tutejszej przyrody zaraz po przebudzeniu
  • Kameralność hotelu, w którym znajduje się tylko sześć sypialni


Zwiń
Galeria

Unikalny hotel w 5* standardzie który jest typowo wietnamskim statkiem. Prywatne jacuzzi, standard iście cesarski, serwis królewski.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować