Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Serengeti /Tanzania i Zanzibar

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyobraź sobie rozległe, ciągnące się po horyzont równiny , morza jasnożółtej wysokiej trawy falującej w ciepłych podmuchach wiatru, sękate, poskręcane akacje i spacerujące dumnie antylopy. To Serengeti, najpopularniejszy afrykański rezerwat, słynący z zamieszkującej go Wielkiej Piątki oraz z corocznej widowiskowej migracji 3 milionów zwierząt przez afrykańską sawannę. Staniemy tu twarzą w twarz z dzikimi bestiami, będziemy razem z Masajami wędrować po sawannie i polować z aparatem fotograficznym na zebry, słonie i żyrafy, obserwować ich życie w naturalnym środowisku. Serengeti nie rozczaruje nikogo, bowiem daje szansę na przeżycie prawdziwego safari i zobaczenia niezwykłego spektaklu przyrody. Podczas wyprawy warto odwiedzić niekomercyjne masajskie wioski. To szansa na wprowadzenie w zupełnie odmienny świat oraz poznanie tajników życia Masajów, zwanych „Rycerzami Sawanny”. Park Narodowy to również eleganckie eco lodge i campy w sercu buszu, gdzie z butelką Kilimanjaro lager będziecie podziwiać hollywoodzki zachód słońca nad sawanną oraz wsłuchiwać się w odgłosy afrykańskiego buszu.

Zwiń
Kiedy jechać?

Kiedy jechać?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 26 900 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Safari z Zanzibarem

Od 16 900 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Serengeti

Serengeti

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować