Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kubu Kubu Tented Lodge

Tanzania - Serengeti

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kubu Kubu Tented Lodge to ekskluzywne obozowisko usytuowane w oszałamiającej scenerii Parku Narodowego Serengeti. Strategiczna lokalizacja na trasie Wielkiej Migracji Afryki pozwala Gościom podziwiać ten niesamowity cud natury wprost ze swojego domku/namiotu. Obiekt zapewnia doskonały dostęp do różnych części Parku i jego bogactwa różnorodnych siedlisk dzikiej przyrody. Wspólna część obejmuje restaurację, jadalnię i salon wypoczynkowy z wygodnymi fotelami i sofami. Goście mogą tu korzystać z bezpłatnego łącza Wi-Fi, małej biblioteki i gier planszowych. Pełnię relaksu zapewnia basen z leżakami. Wieczorem, przy ognisku z koktajlem w ręku, można podziwiać zachody słońca.

25 luksusowych, przestronnych i komfortowo urządzonych domków na drewnianych platformach, zaprojektowano w lokalnym stylu. Wszystkie mają widokowe balkony i solarne oświetlenie. Duże łóżka wyposażone są w moskitiery, w prywatnych łazienkach z toaletą, umywalką oraz wanną/zewnętrznym prysznicem znajdują się suszarki do włosów.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w samym sercu Parku Narodowego Serengeti
  • Możliwość obserwacji Wielkiej Migracji, nie opuszczając lodgy (lipiec/sierpień lub styczeń/luty)
  • Basen, restauracja i strefa wypoczynku na terenie obiektu


Zwiń
Galeria

Luksusowa lodge zlokalizowana w sercu sawanny Serengeti. Do dyspozycji Gości jest basen i restauracja.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 26 900 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować