Grecja – od czerwca na wyciągnięcie ręki!

06.05.2021

Czy podobnie jak my tęsknicie za biało-błękitnymi wyspami Hellady, czystą i ciepłą wodą Morza Egejskiego, plażami jak z pocztówki i pełnymi dramatyzmu klifami? Przechowujecie pod powiekami wszystkie odcienie, którymi mieni się niebo nad Mykonos lub Santorini, gdy słońce powoli zanurza się w łagodną toń oceanu? Czujecie na języku nieporównany smak oliwek, soczystość owoców, cierpkość retsiny i bogactwo aromatu greckich potraw? Mamy dla Was doskonałą wiadomość: już od czerwca zapraszamy do Grecji!

Jedyne, czego potrzebujecie, to zaświadczenia o przyjęciu dwóch dawek szczepionki (wystawionego w j. angielskim, z podaniem imienia i nazwiska, nazwy szczepionki, daty przyjęcia i oznaczeniem wystawcy szczepienia) lub negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa typu PCR.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji wakacji w Grecji, podczas których zwiedzicie pełną życia i pamiątek antycznej historii stolicę oraz urzekające wyspy. Chcecie poznać Ateny i Santorini, zamieszkać w willi z prywatnym basenem na Mykonos, a może wybrać się na island hopping po Cykladach i zdecydować, która z trzech wysp – Milos, Paros czy Naksos – najbardziej przypadnie Wam do gustu? Wolicie wypoczynek w jednym miejscu? Nic prostszego – spójrzcie tylko na wybrane przez nas luksusowe hotele, utrzymane w niepowtarzalnym, wyspiarskim stylu, kuszące elegancją i wyrafinowaniem. Rodos, Kreta, Korfu, a może Peloponez? Trudny wybór, prawda? Zapraszamy więc do kontaktu – pomożemy Wam zaprojektować wakacje w Grecji na miarę Waszych marzeń!

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować