Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Ngorongoro /Tanzania i Zanzibar

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ngorongoro to największa kaldera świata oraz jedno z przyrodniczych cudów natury. Krater jest schronieniem dla największych afrykańskich ssaków. Kaldera powstała na skutek zapadnięcia się wulkanu o średnicy 20 kilometrów. Toteż jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie na tak małej powierzchni można spotkać Wielką Piątkę: słonia, lwa, bawoła, nosorożca i lamparta. Dno krateru jest rajem dla fotografów, można tu podziwiać tysiące gnu, zebr, bawołów i gazeli. Duże słone jezioro Magadi zawsze wypełniają różowe flamingi i hipopotamy. W kraterze można też zaobserwować słynną „kolejkę” gnu, które codziennie podchodzą do jeziora w tym, na pozór, nigdy niekończącym się wężyku, by zaspokoić pragnienie.

Zwiń
Kiedy jechać?

Kiedy jechać?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 17 400 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Safari z Zanzibarem

Od 13 300 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Ngorongoro

Ngorongoro

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować