Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Marera Valley Lodge

Tanzania – Ngorongoro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Marera Valley Lodge, położony na obrzeżach miasta Karatu, mniej więcej w połowie drogi między Manyara Lake a Ngorongoro, oferuje wspaniałe widoki na dolinę i wzgórza. Obiekt składa się z dużego budynku głównego, w którego wnętrzu i na otaczających go tarasach znajduje się wiele miejsc do siedzenia, z widokiem na basen i pobliskie wzgórza. Na przestronnej werandzie wypić można drinka lub zjeść lunch, w dużej jadalni serwowane są posiłki przygotowywane z lokalnych produktów pochodzących z własnego ogrodu i pobliskich gospodarstw oraz plantacji, zaś w chłodniejsze dni warto zrelaksować się w barze i salonie z kominkiem. Do dyspozycji Gości pozostaje także sklep z pamiątkami, ustronnie położone spa oferujące masaże oraz inne zabiegi relaksacyjne oraz ścieżka spacerowa prowadząca wokół rozległego ekologicznego ogrodu warzywnego.

28 przestronnych domków z prywatnymi tarasami położonych jest w bujnym tropikalnym ogrodzie. Pokoje są przestronne i jasne, wyposażone w zestawy do parzenia kawy i herbaty, moskitiery, duże wygodne łóżka (dostępne są pokoje rodzinne i łączone), kominek, kącik wypoczynkowy oraz prywatną werandę. W łazienkach Goście znajdą prysznice z wodą ogrzewaną energią słoneczną, suszarki i zestawy podstawowych kosmetyków.

Strona hotelu: mareravalley.comDlaczego polecamy

  • Dogodne usytuowanie w pobliżu Ngorongoro i Lake Manyara
  • Piękne położenie w bujnym ogrodzie, z widokiem na dolinę i wzgórza
  • Do dyspozycji Gości basen i spa


Zwiń
Galeria

Pięknie położony, klimatyczny logde, z niewielką liczbą bungalowów, basenem i spa oraz wspaniałymi widokami na otaczającą zieleń.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować