Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ngorongoro Farm House

Tanzania – Ngorongoro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Architektura położonego 9 km od bramy parku Ngorongoro Farm House, z ręcznie plecionymi dachami ze strzechy, obszernymi werandami i eleganckimi meblami nawiązuje do czasów kolonialnych, kiedy plantacje kawy były niezwykle popularne w tym regionie. W hotelu znajduje się wspólny salon, restauracja i duży taras ze spektakularnymi widokami na wulkan Oldeani. Przy basenie podawane są posiłki w formie bufetu. Goście mają do wyboru różnorodne potrawy przygotowywane z warzyw produkowanych w ogrodach gospodarstwa. W głównym budynku dostępna jest kawa organiczna, wybór herbat i domowe ciasta. Hotel oferuje bardzo dużo dodatkowych aktywności, m.in. wizyty w wioskach, lekcje suahili, obserwacje ptaków, prywatne kolacje czy rowery.

Hotel oferuje 52 pokoje typu chalet, zbudowane w stylu starych farm kolonialnych i urządzone rustykalnie lokalnymi materiałami i z gustownymi dodatkami. Wszystkie są przestronne i połączone ścieżkami podzielonymi na trzy sektory. Na wyposażeniu posiadają wentylator, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, moskitiery oraz prywatna łazienka z wanną lub prysznicem. W wolnej chwili można wybrać się na spacer po gospodarstwie, aby kontemplować codzienne czynności, zrelaksować się w pachnących ogrodach lub podziwiać spektakularne zachody słońca.

Strona hotelu: twctanzania.com/accommodation/ngorongoro-farm-house/Dlaczego polecamy

  • Hotel w stylu starej farmy i plantacji kawy
  • Bogata oferta dodatkowych aktywności
  • Ekologiczne posiłki przygotowywane z produktów z własnego ogrodu


Zwiń
Galeria

Niewielki, ekskluzywny hotel, zbudowany na ponad 500-hektarowej plantacji kawy, gwarantujący wakacje w stylu minionych czasów, z basenem, spa oraz długą listą dodatkowych aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 26 900 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować