Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ngorongoro Farm House

Tanzania – Ngorongoro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Architektura położonego 9 km od bramy parku Ngorongoro Farm House, z ręcznie plecionymi dachami ze strzechy, obszernymi werandami i eleganckimi meblami nawiązuje do czasów kolonialnych, kiedy plantacje kawy były niezwykle popularne w tym regionie. W hotelu znajduje się wspólny salon, restauracja i duży taras ze spektakularnymi widokami na wulkan Oldeani. Przy basenie podawane są posiłki w formie bufetu. Goście mają do wyboru różnorodne potrawy przygotowywane z warzyw produkowanych w ogrodach gospodarstwa. W głównym budynku dostępna jest kawa organiczna, wybór herbat i domowe ciasta. Hotel oferuje bardzo dużo dodatkowych aktywności, m.in. wizyty w wioskach, lekcje suahili, obserwacje ptaków, prywatne kolacje czy rowery.

Hotel oferuje 52 pokoje typu chalet, zbudowane w stylu starych farm kolonialnych i urządzone rustykalnie lokalnymi materiałami i z gustownymi dodatkami. Wszystkie są przestronne i połączone ścieżkami podzielonymi na trzy sektory. Na wyposażeniu posiadają wentylator, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, moskitiery oraz prywatna łazienka z wanną lub prysznicem. W wolnej chwili można wybrać się na spacer po gospodarstwie, aby kontemplować codzienne czynności, zrelaksować się w pachnących ogrodach lub podziwiać spektakularne zachody słońca.

Strona hotelu: twctanzania.com/accommodation/ngorongoro-farm-house/Dlaczego polecamy

  • Hotel w stylu starej farmy i plantacji kawy
  • Bogata oferta dodatkowych aktywności
  • Ekologiczne posiłki przygotowywane z produktów z własnego ogrodu


Zwiń
Galeria

Niewielki, ekskluzywny hotel, zbudowany na ponad 500-hektarowej plantacji kawy, gwarantujący wakacje w stylu minionych czasów, z basenem, spa oraz długą listą dodatkowych aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować