Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Bohol /Filipiny

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Bohol urzeka naturalnym pięknem. Mówi się, że wyspa to Filipiny w pigułce. Bowiem oprócz rajskich plaż, których nie brakuje na archipelagu, tutaj możemy zaznać wszystkiego po trochu – historii, kultury, dzikich zwierząt, filipińskiej gościnności i dobrego lokalnego jedzenia. Ponadto bogate ogrody koralowców, do których ściągają nurkowie z całego świata oraz szalenie ciekawe wnętrze wyspy.

Uwiecznione na niemal co drugiej pocztówce z Filipin Czekoladowe Wzgórza na wyspie Bohol są surrealistycznym widokiem. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej unikatowych krajobrazów na naszej planecie. Na wyspie spotkamy również małe drapieżne stworzenie – tarsjusza, którego nieśmiałą osobowość podkreślają szeroko otwarte oczy.

Zwiń
Kiedy jechać na Bohol?

Kiedy jechać na Bohol?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Filipiny – z wizytą na trzech wyspach

Od 15800 zł

Filipiny - Manila, Busuanga, El Nido (Palawan), Bohol

Wybierzcie się na wakacje na Filipiny – klejnot w koronie Azji Południowo-Wschodniej! Czeka tu na Was niesamowita różnorodność przyrodnicza, piaszczyste plaże o białym piasku, lazurowe wody oceanu i malownicze wyspy – wszystko to sprawia, że to miejsce jest idealne na relaks i błogie lenistwo. Poznajcie przepiękne plaże Coron, Palawanu i Boholu, które zachwycą Was swoją urodą, wybierzcie się na island hopping, zanurkujcie między egzotycznymi gatunkami ryb na rafie koralowej, między wrakami japońskich statków i  poznajcie serdeczność Filipińczyków… Odkryjcie raj na ziemi, gdzie czekają na Was słońce, plaże i przygody!

Tarsjusze, szamani i rekiny wielorybie

Od 13500 zł

Filipiny - Bohol, Siquijor, Sumilon

Marzycie o niezapomnianych przygodach, egzotycznych plażach o białym piasku, kryształowo czystym morzu i fascynujących kulturowych doświadczeniach? Wyobraźcie sobie leżenie na miękkim piasku pod tropikalnym słońcem, przy wtórze szumu fal. Na Filipinach znajdziecie takie plaże, które wydają się wzięte prosto z pocztówki. Bohol, Siquijor, Sumilon – to tylko niektóre z nich! Poznajcie maleńkie tarsjusze, popływajcie z rekinami wielorybimi, sprawdźcie, skąd wzięła się nazwa Czekoladowych Wzgórz, wybierzcie się na rejs rzeką Loboc… Zapraszamy w podróż na Filipiny – gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Oblicza Filipin – rajskie plaże i cuda natury

Od 13700 zł

Filipiny - Palawan, Bohol, Panglao

Podróż na Filipiny to wyjątkowa wyprawa w miejsca, gdzie natura zachowała swój pierwotny, niezmieniony stan. Zapraszamy na Palawan – do eldorado poławiaczy pereł, mekki fanów nurkowania i rajskich bezludnych wysepek, miejsca, gdzie można odbyć wyjątkowy rejs Podziemną Rzeką, będącą  jednym z cudów natury podziemnego świata. Po emocjach na Palawanie czekają Was przenosiny na niezwykłą wyspę Bohol, do królestwa Czekoladowych Wzgórz i wielkookich tarsjuszy. Na koniec zaś zrelaksujecie się na tropikalnej, białej plaży rajskiego Panglao.

Plażowanie na Filipinach

Od 12500 zł

Filipiny - Cebu, Panglao, Bohol, Boracay, Manila

Białe połacie piasku, lazur wody płynnie przechodzący w błękit nieba, łagodny szum fal i szelest rzucających przyjemny cień palm, drinki kolorowe jak rybki śledzone przez maskę do snorkelingu i wielkie, zdziwione oczy maleńkich tarsjuszy – wakacje na Filipinach to synonim beztroskiego relaksu i wspaniałej rozrywki. Odkryj wszystkie barwy rafy koralowej, sprawdź, dlaczego Wzgórza Czekoladowe noszą tak apetyczną nazwę, skosztuj egzotycznych manilskich przysmaków, wyciągnij się na miękkim piasku i rozkoszuj się ucieczką od codzienności!

Hong Kong & Bohol

Od 15400 zł

Chiny, Filipiny - Hong Kong, Bohol (Panglao)

Marzy się Wam połączenie ognia i wody, wigoru i absolutnego spokoju, wielkomiejskiej gorączki i zniewalająco pięknych plaż? Na początek proponujemy wycieczkę do Hong Kongu, stolicy światowej finansjery, frapujące połączenie Wschodu z Zachodem, gdzie w cieniu potężnych drapaczy chmur kryją się wspomnienia kolonialnej przeszłości. Następnie zapraszamy na Panglao, niewielką filipińską wysepkę otoczoną rafą koralową, miejsce jakby stworzone do plażowania, uprawiania sportów wodnych i zażywania przyjemności nocnego życia.

Tajemnicze Wisaje i Camiguin

Od 12100 zł

Filipiny - Cebu, Siquijor, Bohol, Camiguin

Na początek energia i dynamika miasta Cebu połączona z kultem i tradycją Filipin. Nieco później zaskoczy Was kameralność i atmosfera szamańskiej wyspy Siquijor – dopadnie Was jej idylliczność i magia plaż. Czekoladowe Wzgórza na wyspie Bohol i spotkanie z Tarsjuszami sprawią, że nie będziecie chcieli stamtąd wracać! Na koniec kokosowe palmy, manilskie banany, gorące źródła i… niezliczona ilość wulkanów na Camiguin.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Bohol

Bohol

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować