Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

La Casita

Filipiny - Bohol

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowo otwarty pensjonat w otoczeniu lasów tropikalnych z widokiem na Morze Mindanao. Filipińskiego charakteru dodają plecione kosze, bambusowe drabiny, drewniane rzeźby, czy zabytkowe meble. Podstawową wizją i założeniem obiektu jest pielęgnowanie środowiska naturalnego.

Pensjonat dysponuje dwoma rodzajami zakwaterowania. Pokój typu Orchid Suite jest przestronny i komfortowo urządzony z mieszanką starych, filipińskich mebli oraz nowoczesnej sztuki. Ma dużą łazienkę z prysznicem i otwartą przestrzenią na ogród. Duże, szklane, przesuwne drzwi na balkon stwarzają idealny klimat do relaksu. Pokój typu Tamsi Suite to piękny, żywy pokój ze szklanymi, przesuwnymi drzwiami i dużym balkonem z widokiem na naturalny las tropikalny i rodzimych przedstawicieli flory i fauny.

Wspaniałym wydarzeniem w La Casita jest taniec świetlików na drzewach Molave. Oferuje wyśmienite menu złożone z kuchni filipińskiej i międzynarodowej, szczyci się również lokalnymi produktami, domowym chlebem i konserwami. Istnieje również możliwość zorganizowania licznych wycieczek: najciekawszych miejscach w okolicy, na pobliską wioskę i obserwację delfinów, nurkowanie, czy wiele innych edukacyjnych wypraw.Dlaczego polecamy

  • Cisza i spokój w otoczeniu lasów tropikalnych z widokiem na Morze Mindanao
  • Wyśmienite potrawy kuchni międzynarodowej i filipińskiej, a także lokalne produkty i domowy chleb


Zwiń
Galeria

Zlokalizowany na południu wyspy Bohol, nowo otwarty pensjonat oferuje kameralny pobyt w pokojach o filipińskim charakterze. Otoczenie tropikalnego lasu, dwa patia, pokoje z balkonami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować