Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

J&R Residence

Filipiny – Bohol

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny hotel położony na urokliwych skałach przy białej plaży z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Z hotelowego basenu podziwiać można piękny krajobraz naznaczony majaczącymi w oddali wzgórzami i turkusem wód, w których skrywają się wielobarwne rafy koralowe. Bungalowy, zarówno te z widokiem na morze, jak i znajdujące się w tropikalnym ogrodzie oferują wygodą przestrzeń wypoczynkową oraz duży, prywatny taras, który pozostawiono do wyłącznej dyspozycji mieszkańców danego apartamentu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na wyposażeniu znajduje się w pełni zaaranżowana kuchnia z lodówką i nowoczesna łazienka. W bungalowach typu Beach House umieszczono również prywatny minibar. Wśród atrakcji możliwych w hotelu i okolicy jest np. nurkowanie, żeglarstwo, snorkeling czy… zbieranie na plaży muszli. W hotelu możecie wypożyczyć książki o muszlach i nauczyć się wiele o ich różnorodnym świecie. Hotel organizuje ponadto liczne wycieczki m.in. do słonowodnych jaskiń, na pływanie z rekinami wielorybimi czy spływ po rzece obejmujące obserwację miejscowej fauny i flory.DLACZEGO POLECAMY

  • Korzystne i piękne położenie na urokliwych skałach umożliwiające podziwianie niesamowitej przyrody
  • Uprzejma obsługa zajmująca się organizacją licznych wycieczek np. na pływanie z rekinami wielorybimi


Zwiń
Galeria

Klimatyczny hotel o 3* standardzie, urokliwie położony na skałach, nad samym morzem oferuje wygodne bungalowy z niezwykłymi widokami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tajemnicze Wisaje i Camiguin

Od 12100 zł

Filipiny - Cebu, Siquijor, Bohol, Camiguin

Na początek energia i dynamika miasta Cebu połączona z kultem i tradycją Filipin. Nieco później zaskoczy Was kameralność i atmosfera szamańskiej wyspy Siquijor – dopadnie Was jej idylliczność i magia plaż. Czekoladowe Wzgórza na wyspie Bohol i spotkanie z Tarsjuszami sprawią, że nie będziecie chcieli stamtąd wracać! Na koniec kokosowe palmy, manilskie banany, gorące źródła i… niezliczona ilość wulkanów na Camiguin.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować