Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Tarangire /Tanzania i Zanzibar

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tarangire to wspaniały wstęp do podróży przez afrykańskie równiny – to drugi park po Ngorongoro, pod względem gęstości zamieszkującej go zwierzyny. Słonie można zobaczyć w stadach liczących nawet do 600 osobników, a oprócz tego także: bawoły, antylopy krowie, oryksy, zebry, gazele. W parku odnotowano występowanie około 550 gatunków ptaków. Centrum parku obfituje w żyrafy, guźce, antylopy górskie ridbok i wiele innych gatunków, które z kolei podtrzymują życie lampartów i całych stad lwów. Na północy Tarangire znajduje się słone jezioro Burungi, które przyciąga tłumy flamingów i gdzie można spotkać jedne z największych krokodyli nilowych. Dodatkowym atutem tego miejsca są niesamowite widoki na rozległą sawannę usianą lasami akacjowymi przeplatanymi wielkimi baobabami.

Zwiń
Kiedy jechać do Tarangire?

Kiedy jechać do Tarangire?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 26 900 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Safari z Zanzibarem

Od 16 900 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Tarangire

Tarangire

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować