Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lake Burunge Tented Lodge

Tanzania - Tarangire

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowe obozowisko Lake Burunge Tented Lodge zlokalizowane jest nad jeziorem Burunge, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od parku Tarangire, 10 minut od parku Sangaiwe i 2 godziny od centrum Aruszy. Położenie obiektu pozwala na zobaczenie spektaklu, jakim jest Wielka Migracja (w sezonie) oraz wypoczynku po całodziennym safari. W centrum obozu znajduje się główny budynek, w którym zlokalizowane są: lounge z wygodnymi kanapami, restauracja z barem i tarasem z panoramicznym widokiem na jezioro i park Tarangire. Na terenie obiektu jest również basen z tarasem słonecznym wyposażonym w leżaki. Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest w pomieszczeniach wspólnych. Obsługa organizuje (za dodatkową opłatą) wycieczki do lokalnej wioski oraz spacery po okolicy z przewodnikiem.

Lake Burunge Tented Lodge dysponuje 20 luksusowymi namiotami i 10 domkami krytymi strzechą, zlokalizowanymi wśród afrykańskiego buszu. Wszystkie mają werandy/balkony z widokiem na jezioro, moskitiery i prywatne łazienki z prysznicem z ciepłą wodą. Ponadto namioty ulokowano na drewnianej platformie, tak aby w najgorętsze dni nie było w nich bardzo gorąco.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja – w pobliżu znajdują się parki Tarangire, Lake Manyara i Sanaiwe
  • Na terenie obozu znajduje się basen
  • Zakwaterowanie w namiotach lub domkach z prywatnymi balkonami z widokiem na jezioro


Zwiń
Galeria

Luksusowe namioty i domki kryte strzechą nad jeziorem Burunge, w pobliżu parku Tarangire. Do dyspozycji Gości basen i taras widokowy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Safari z Zanzibarem

Od 13 300 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować