Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Varadero /Kuba

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Varadero to jeden z największych na Karaibach kurortów wypoczynkowych. To tutaj znajdziemy jedne z najwspanialszych białych i piaszczystych plaż na naszym globie, które ciągną się w sielskim otoczeniu przez ponad 20 kilometrów. Oferta hotelowa i atrakcje turystyczne nie pozostawiają wiele do życzenia. Rejsy katamaranem, wycieczki kajakowe, bogata oferta sportów wodnych, pola golfowe, delfinarium oraz kilometry wspaniałych plaż nie pozwolą na nudę. Popijając mojito i cuba libre można oddać się totalnie relaksowi i zapomnieć o rzeczywistości.

Zwiń
Kiedy jechać do Varadero?

Kiedy jechać do Varadero?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Self-drive po Kubie

Od 8500 zł

Kuba - Hawana, Viñales, Zatoka Świń, Cienfuegos, Trinidad, Varadero

Wycieczka na Kubę to podróż do świata, który na naszych oczach bezpowrotnie odchodzi w przeszłość. Jeśli chcecie więc przekonać się, czy wszystkie krążące o Kubie opowieści – ulice rozbrzmiewające w rytmach salsy, mohito sączone pod czujnym okiem Che Guevary w każdym barze, rajskie plaże na końcu świata, pasja, energia i życzliwość mieszkańców, sentymentalna uroda kolonialnych miast i oszałamiające piękno natury – mają oparcie w rzeczywistości, wskakujcie w wynajęty samochód i wyruszajcie w podróż po Kubie!

Wycieczka na Kubę - Hawana i Varadero

Od 7300 zł

Kuba - Hawana, Varadero

Gorące rytmy salsy i rumby, romantyzm i dekadencja Hawany oraz relaks na pięknych plażach w Varadero. Ostatni bastion komunizmu w wydaniu tropikalnym zaprasza w swe upalne progi!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Varadero

Varadero

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować