Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Iberostar Tainos

Kuba – Varadero

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel położony jest przy rajskiej plaży w słynnym kurorcie Varadero. Poza szeroką, piaszczystą plażą hotel oferuje liczne atrakcje – od centrum spa, sauny i tureckiej łaźni, przez basen dla dorosłych i dla dzieci, aż po punkt masażu czy centrum sportów wodnych. W klimatyzowanych sypialniach znajduje się m.in. telewizor, lodówka, sejf i balkon lub taras z widokiem na morze lub tropikalny ogród.

Goście mają do dyspozycji ponadto trzy restauracje, kilka barów w różnych częściach obiektu, sklepy, salę zabaw, wypożyczalnię samochodów i rowerów, pralnię oraz opiekę medyczną. Oprócz tego liczni animatorzy organizują rozmaite zabawy i aktywności, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdego wieczora zaś na terenie hotelu odbywają się różne przedstawienia i koncerty.

Na plaży rozlokowano bezpłatne leżaki i parasolki, a dodatkowo można tutaj zamówić drinka, przekąskę oraz inne napoje. Bezpłatnie istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu i wzięcia lekcji nurkowania dla początkujących.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetny hotel położony przy pięknej plaży z drewnianą promenada prowadzącą do morza
  • Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi
  • Hotel znajduje się nieco ponad 10 km od turystycznego centrum Varadero, co gwarantuje szybki dojazd turystycznym autobusem typu double decker, a jednocześnie spokój i ciszę pięknego kawałka plaży
  • Bardzo dobry serwis gastronomiczny, zróżnicowane menu bufetowe i w restauracjach a’la carte. Hotel typu all inclusive


Zwiń
Galeria

Świetny 4* hotel sieci Iberostar. Pokoje przestronne w jasnych kolorach, odkryte baseny, świetne jedzenie. Polecamy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Cuba Autentica - w domach u Kubańczyków

Od 7100 zł

Kuba - Hawana, Vinales, Cienfuegos, Trynidad, Varadero

Gorące rytmy salsy i rumby, rozkoszne karaibskie plaże, romantyzm i dekadencja Hawany, energetyczna muzyka oraz niezwykle sprzyjająca pogoda. Ostatni bastion komunizmu w wydaniu tropikalnym zaprasza w swe upalne progi!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować