Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Region Wulkanu Poas /Kostaryka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wulkan Poas jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Kostaryce. Jego krater o średnicy 1,5 km jest jednym z największych na świecie, a jego otoczenie umożliwia poznanie różnorodnych ekosystemów . To właśnie u jego stóp znajdziemy bujne lasy mgliste, plantacje znakomitej kostarykańskiej kawy i tajemnicze miasteczka Grecia i Sarchi, stanowiące kolebkę lokalnego rzemiosła. Tu pośród egzotycznej roślinności, gigantycznych paproci, drzew mango i tamaryndowców można rozkoszować się pierwszymi chwilami w Kostaryce i przy małej czarnej pojąć znaczenie lokalnego motto: pura vida.

Zwiń
Kiedy jechać w okolicę Wulkanu Poas?

Kiedy jechać w okolicę Wulkanu Poas?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 13 500 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Region Wulkanu Poas

Region Wulkanu Poas

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować