Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa San Ignacio

Kostaryka - Alajuela

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny, trzygwiazdkowy hotel Villa San Ignacio znajduje się na obrzeżach miasteczka Alajuela. To idealne miejsce by odpocząć po zwiedzaniu położonego w pobliżu Parku Narodowego Volcan Poas. Hotel otoczony jest tropikalnym ogrodem, który zamieszkują egzotyczne, kolorowe ptaki. W hotelu znajduje się urocza, rustykalna restauracja Pandora. Jej Goście mogą wybrać spośród stolików znajdujących się w klimatycznej sali z drewnianym sklepieniem lub na tarasie. Potrawy przyrządzane są ze świeżych, sezonowych składników, menu często ulega więc zmianie. Hotel posiada odkryty basen.

Villa San Ignacio dysponuje 16 pokojami w różnych standardach. Każdy z nich ma klimatyzację oraz balkon, z którego rozciąga się widok na pobliski Wulkan Poas lub ogród. Utrzymane są w jasnych barwach i wyposażone w ręcznie wykonane, designerskie meble. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na terenie całego obiektu.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetna lokalizacja na obrzeżach miasteczka i w okolicy Wulkanu Poas
  • Do dyspozycji Gości otwarty basen, restauracja i bar


Zwiń
Galeria

Komfortowy hotel utrzymany w rustykalnym stylu, położony w okolicach Wulkanu Poas.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 13 500 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować