Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Koh Rong /Kambodża

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tak wyglądały tajskie wyspy przed przybyciem hord turystów. Zachwycające zatoczki z białym piaskiem i turkusowymi wodami, proste i urokliwe domki przy plaży i cisza, która będzie ukojeniem po wędrówkach kambodżańskim szlakiem. Na wyspie zajęcie znajdą bez wątpienia, nie tylko miłośnicy plażowania, ale i wszyscy ci, którzy uwielbiają nurkować. Wokół wyspy znajduje się kilka punktów nurkowych słynących z bogactwa podwodnego życia. Interior wyspy niemal w całości pokrywa dżungla, w której dotrzeć można do urokliwych, sezonowych wodospadów.

Na wyspie aż do 2000 roku nie funkcjonowały jakiekolwiek zarejestrowane osiedla mieszkalne. Obecnie na powierzchni ok. 70km2 istnieją 4 niewielkie wioski, których mieszkańcy utrzymują się z rybołówstwa i rolnictwa. To tutaj w rzeczywistości nagrywana była francuska edycja programu „Survivor”.

Zwiń
Kiedy jechać na Koh Rong?

Kiedy jechać na Koh Rong?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Bangkok, świątynie Angkoru i relaks na Koh Rong

Od 14 500 zł

Kambodża, Tajlandia - Bangkok, Siem Reap, Battambang, Phnom Penh, Koh Rong

Na początek Bangkok i jego nieprawdopodobny rozmach. Potem przeskok do majestatycznego Angkoru i idyllicznych wiosek na jeziorze Tonle Sap, rejs łodzią do Battambang i odkrywanie uroczych świątyń oraz wizyta w Phnom Penh, „perle Azji”. A na koniec podróży po Tajlandii i Kambodży – relaks na nieodkrytych, dziewiczych plażach Koh Rong!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Koh Rong

Koh Rong

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować