Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Delhi /Indie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Delhi to stolica, gdzie pod powierzchnią nowoczesnego i prężnie rozwijającego się miasta rozproszona jest jego intrygująca przeszłość. Miasto często jest określane jako Indie w pigułce, gdyż można tu doświadczyć wielu skrajnych emocji, począwszy od zachwytu nad bogactwem i zachwycającą architekturą po niepokój na widok biedy i nędzy egzystującej tuż obok. Tworzące jeden organizm stare i nowe Delhi to kontrastujące ze sobą dwa światy. Z jednej strony kręte, ciasne ulice zatłoczonej dawnej stolicy muzułmańskiego państwa indyjskiego, a z drugiej uporządkowana nowoczesna dzielnica kolonialna, siedziba rządu i licznych ambasad.

Delhi będzie pierwszym przystankiem po przylocie na subkontynent indyjski. Rozpocznij od przejażdżki rikszą po najważniejszych miejscach stolicy, zobacz Czerwony Fort, Wieki Meczet i Bramę Indii, a objazd zakończ w restauracji, gdzie odkryjesz prawdziwą indyjską sztukę kulinarną.

Zwiń
Kiedy jechać do Delhi?

Kiedy jechać do Delhi?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Nieznane Indie - Kaszmir i Ladakh

Od 13700 zł

Indie - Delhi, Srinagar, Gulmarg, Kargil, Alchi, Leh, Dolina Nubry, Jezioro Pangong

Kaszmir i Ladakh słyną z mistycznej atmosfery i zachwycających krajobrazów. Nazywany „koroną Indii” Kaszmir oczarowuje krystalicznym jeziorem Dal otoczonym wysokimi górami. Położony wśród majestatycznych Himalajów Ladakh to ostoja buddyzmu tybetańskiego i idealne miejsce dla poszukujących duchowości oraz bliskości natury.

Wycieczka - Mistycyzm Bhutanu i rajska plaża Kovalam w Indiach

Od 31300 zł
Exclusive

Bhutan, Indie - Indie i Bhutan - Delhi, Thimpu, Paro, Punakha, Kovalam

Wycieczka do Bhutanu

Mistycyzm i niedostępność Bhutanu, jednego z najbardziej niedostępnych państw na świecie. Następnie kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami – Kerala.

Podróż - Radżastan, mistyczne Varanasi i nieznane Andamany

Od 17400 zł
Exclusive

Indie - Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Andamany

Zwiedzanie Radżastanu w iście królewskim stylu – przed Wami Delhi, Taj Mahal w Agrze oraz kolorowy Jaipur. Dodajmy do tego mistyczne Varanasi, gdzie w Gangesie Hindusi palą zwłoki zmarłych. Na koniec nieodkryte wyspy Andamany.

Plaże Goa i majestatyczny Złoty Trójkąt

Od 9600 zł

Indie - Delhi, Agra, Jaipur, Goa

Orgia rozmaitych krajobrazów, kolorów, dźwięków, zapachów i smaków w Radżastanie, a do tego relaks na rajskich plażach Goa. Przeżyj z nami najpiękniejszy czas!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Delhi

Delhi

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować