Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

JW Marriott

Indie - Delhi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel JW Marriott zlokalizowany jest w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska, a stacja metra, którym można szybko dostać się w każdą część miasta, znajduje się zaledwie 200 metrów od hotelu. Dysponuje on znakomitym centrum spa, dobrze wyposażoną siłownią oraz odkrytym basenem. W JW Marriott mieszczą się aż trzy restauracje, specjalizujące się w kuchni japońskiej i koreańskiej oraz międzynarodowej. Oprócz nich w hotelu znajduje się również kawiarnia oraz dwa bary, w tym jeden przy basenie.

Obiekt dysponuje 523 pokojami. Goście hotelu JW Marriott znajdą w eleganckich pokojach cześć wypoczynkową, zestaw kawowy, minibar, sejf, suszarkę do włosów, telewizor oraz przestronne, nowoczesne łazienki z wanną i prysznicem. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, Goście mają dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.Dlaczego polecamy

  • Luksusowy hotel idealny na nocną przesiadkę
  • Szeroka gama oferowanych udogodnień, w tym spa, basen i siłownia
  • Jedna z najlepszych japońskich restauracji w Delhi


Zwiń
Galeria

Luksusowy 5* hotel zlokalizowany tuż przy międzynarodowym lotnisku w Delhi. Do dyspozycji Gości basen, siłownia i spa.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Nieznane Indie - Kaszmir i Ladakh

Od 9800 zł

Indie - Delhi, Srinagar, Gulmarg, Kargil, Alchi, Leh, Dolina Nubry, Jezioro Pangong

Kaszmir i Ladakh słyną z mistycznej atmosfery i zachwycających krajobrazów. Nazywany „koroną Indii” Kaszmir oczarowuje krystalicznym jeziorem Dal otoczonym wysokimi górami. Położony wśród majestatycznych Himalajów Ladakh to ostoja buddyzmu tybetańskiego i idealne miejsce dla poszukujących duchowości oraz bliskości natury.

Narty w Kaszmirze i plażowanie na Andamanach

Od 13800 zł

Indie - Delhi, Gulmarg, Srinagar, Andamany

Zimowe szaleństwo na himalajskich stokach i apres-ski na tropikalnych plażach Wysp Andamańskich. W indyjskich Himalajach czekają na Was idealne warunki do jazdy na nartach, fascynująca kultura Kaszmiru oraz najpiękniejsze górskie widoki świata. Na idyllicznych, obmywanych przez lazurowe morze Wyspach Andamańskich będzie mogli uciec od mas kontemplując zachody słońca na jednej z najbardziej odległych wysp Azji.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować