Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Alleppey /Indie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Alleppey ze względu na gęstą sieć kanałów nazywana jest Wenecją Wschodu. Tu na pokładzie ekskluzywnej łodzi można rozkoszować się wspaniałymi widokami jeziora Vembanad – najdłuższego w całych Indiach, które stanowi samo centrum słynnych keralskich backwaters. Są to ukształtowane przez fale i prądy brzegowe Morza Arabskiego oraz liczne rzeki Kerali kompleksy barierowych wysepek oraz wdzierających się do nich kanałów. Te wyjątkowe warunki sprawiły, że krajobraz i przyroda keralskich backwaters nie dają się porównać do żadnego regionu na świecie. Podczas całodniowego rejsu można zaobserwować niezwykłą różnorodność fauny, począwszy od żab, krabów, żółwi po wszelakie gatunki ptactwa, takie jak rybitwy, zimorodki, wężówki czy kormorany. Płynąc przez backwaters można zobaczyć również przytulone do brzegów maleńkie wioski, w których czas się jakby zatrzymał.

Zwiń
Kiedy jechać do Alleppey?

Kiedy jechać do Alleppey?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Nieodkryte Indie - Keralska Przygoda i Zaginione Lakszadiwy

Od 15200 zł

Indie - Kochin, Alleppey, Lakszadiwy

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala. Oprócz tego odwiedzicie jeden z najbardziej rajskich zakątków świata – zaginione Lakszadiwy.

Idylliczna Kerala

Od 13000 zł

Indie - Kerala - Kochin, Thekkady, Allepey, Kovalam

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Alleppey

Alleppey

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować