Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Alleppey Houseboat

Indie – Alleppey

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Idealna opcja noclegu dla osób, które chcą czegoś wyjątkowego i niezapomnianego. Zakwaterowanie w tradycyjnej keralskiej łodzi płynącej słynnymi kanałami w jednym z najpiękniejszych stanów Indii to świetne doświadczenie. Gościom pozostawiono na pokładzie i w kajutach wszystko, co niezbędne do pełnego relaksu i wygodnego odpoczynku na wodzie. W apartamentach znajdują się wygodne łóżka, meble i prywatna łazienka, a ich ogromnym atutem jest rozciągający się stąd widok – wciąż się zmieniający i zależny od krajobrazów bajkowego stanu Kerala, które podziwiać można w trakcie rejsu keralskimi kanałami.

Na pokładzie serwowane są drinki, łodzie dysponują ponadto dobrze wyposażonymi kuchniami, salonem i jadalnią. Zakwaterowanie na takiej tradycyjnej łodzi gwarantuje właściwie pełen pakiet udogodnień zapewniającym komfort pobytu. W trakcie rejsu można delektować się lokalną indyjską kuchnią, z tarasu widokowego ulokowanego na pokładzie tradycyjnej łodzi.DLACZEGO POLECAMY

  • Absolutnie wyjątkowa opcja zakwaterowania w trakcie klimatycznego rejsu po przepięknym stanie Kerala. Nocleg na tradycyjnej keralskiej łodzi
  • Dobrze i komfortowo wyposażone apartamenty w prywatnych kajutach dysponujące wygodnymi meblami i przepięknym widokiem
  • Możliwość zakosztowania autentycznej kuchni lokalnej na tarasie widokowym pokładu


Zwiń
Galeria

Zakwaterowanie na tradycyjnej łodzi podczas rejsu słynnymi kanałami Backwaters. W każdej kajucie łazienka. Do dyspozycji gości wspólna część.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Nieodkryte Indie - Keralska Przygoda i Zaginione Lakszadiwy

Od 15200 zł

Indie - Kochin, Alleppey, Lakszadiwy

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala. Oprócz tego odwiedzicie jeden z najbardziej rajskich zakątków świata – zaginione Lakszadiwy.

Idylliczna Kerala

Od 13000 zł

Indie - Kerala - Kochin, Thekkady, Allepey, Kovalam

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować