Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Signagi /Gruzja

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Signagi nazywane jest miastem miłości. To urokliwe miasteczko zbudowano na wzgórzu w regionie Kachetia, a jedną z ciekawszych jego atrakcji przyciągających tu turystów jest Pałac Ślubów, który działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu! Jest to również jedno z najstarszych miast kraju, a podziwiać w nim można liczne pozostałości poprzednich epok, między innymi stare kościoły oraz miejskie mury.

Panoramy Signagi przypominają widoki maleńkich, włoskich czy chorwackich miasteczek, rozrzuconych po malowniczych, zielonych wzgórzach. Czerwone dachy domków oraz wąskie, spokojne uliczki tworzą niepowtarzalny klimat. W mieście można spróbować wspaniałego gruzińskiego wina w jednej z licznych restauracji i rozkoszować się trunkiem pochodzącym z najstarszego regionu winiarskiego świata, wpatrując się w cudowne widoki wysokiego Kaukazu oraz szerokich, płaskich dolin.

Zwiń
Kiedy jechać do Sighnagi ?

Kiedy jechać do Sighnagi ?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Gruzja – winnym szlakiem do stóp Kaukazu

Od 7600 zł

Gruzja - Tbilisi, Signagi, Kachetia, Stepantsminda

Gruzja – kraj słynący z pięknych krajobrazów oraz przyjaznych mieszkańców! Wybierzcie się we wspaniałą podróż, podczas której będziecie rozpieszczać Wasze zmysły – zasmakujecie wybornej kuchni w Signagi, zauroczycie się górskimi pejzażami Doliny Truso oraz unikatową architekturą w Tbilisi, a podczas pobytu w winiarskim regionie Kachetii będziecie smakować pyszne gruzińskie wino, rozkoszując się malowniczą scenerią. Wycieczka do Gruzji z Planet Escape to gotowy przepis na niezapomnianą przygodę.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Sighnagi

Sighnagi

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować