Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kabadoni

Gruzja – Signagi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel Kabadoni Boutique znajduje się w zabytkowym centrum miasta, a jednocześnie jedna strona hotelu posiada widoki na winnice i Kaukaz. Goście mogą tu korzystać z krytego basenu, który znajduje się w pomieszczeniu z widokiem na góry, siłowni, sauny oraz zabiegów kosmetycznych i masaży. Restauracja Kabadoni serwuje śniadania w formie bufetu (także na zewnątrz), bar Sunset Lounge zlokalizowany na tarasie – napoje, a Wine Bar – miejscowe (i nie tylko) wino.

Hotel oferuje 21 pokoi i apartamentów w czterech rodzajach, z widokiem na góry lub miasto. Każdy jest wyposażony w darmowe Wi-Fi, telewizor, sejf, minibar (dodatkowo płatny), klimatyzację, prywatną łazienkę z suszarką do włosów, prysznicem lub dodatkowo z wanną. Pokoje są wyciszone, by nie dochodził tutaj miejski hałas. Apartament King Erekle posiada dodatkowo prywatny taras i osobne wejście.

Oficjalna strona: www.kabadoni.geDlaczego polecamy

  • Świetne położenie – jedna część hotelu wychodzi na historyczną część miasta, druga na góry
  • Kryty basen, siłownia, zabiegi kosmetyczne


Zwiń
Galeria

5* kameralny hotel w sercu Sighnagi, z widokiem na winnice oraz z krytym basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Gruzja – winnym szlakiem do stóp Kaukazu

Od 7600 zł

Gruzja - Tbilisi, Signagi, Kachetia, Stepantsminda

Gruzja – kraj słynący z pięknych krajobrazów oraz przyjaznych mieszkańców! Wybierzcie się we wspaniałą podróż, podczas której będziecie rozpieszczać Wasze zmysły – zasmakujecie wybornej kuchni w Signagi, zauroczycie się górskimi pejzażami Doliny Truso oraz unikatową architekturą w Tbilisi, a podczas pobytu w winiarskim regionie Kachetii będziecie smakować pyszne gruzińskie wino, rozkoszując się malowniczą scenerią. Wycieczka do Gruzji z Planet Escape to gotowy przepis na niezapomnianą przygodę.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować